הכניסה לפורום השתבשה לחלוטין...או שאצלי הבעיה?

כבר כמה ימים...

גם לי קשה היה להכנס לפורום בימים האחרונים.

כעת נראה כי הבעיה חלפה...

יש קשיי כניסה הפניתי את תשומת לב הנהלת הפורומים

כבר כמה ימים...

אוי אוי אוי, כבר כמה ימיםemo_19.png

מה קרה שכל כך דחוף ולוחץ לך? 

הצטברו והתאספו לך במח החריף מסחוג עוד כמה פירושי זוטות לסיפורי התורה? עם משלים? עם פילוסופיה? עם ניגודים? הרבה יותר טובים מאלה של הרבנים?

עודה פעם אתה מתגעגע לקבל מהנהלת הפורום את המחמאה הקבועה (בקשר לקשקשנות שלך), מאד דחוף לך העניין הזה?

(נו, ולמה פתאום אני כזו רעה לצבי? כאילו בלי סיבה, ועוד בפתחו של שבוע חדש - אז יש סיבה: כש'הגיוני' ז"ל אללה ירחמו היה עדיין בחיים, בכל פעם שהוא היה נטפל אלי ככה בלי סיבה ב שמנה, תחת, """הנדסאית""", מכוערת, בטטה ועוד - צבי היה כמעט תמיד מצטרף אליו בשמחה וגם היה מנצל את זה לפרוק לחצים לכיוון שלי, כי לחצים לא חסרים לו ב"ה - אז צבי היה מצטרף למנוח לפעמים בתוספת מילים משלו, ולפעמים רק ב'אמוג'י '  תומך, שהרי הוא והמנוח היו חברים).

שבוע טוב לכולם, גם לפילוסוף הקשקשןemo_07.png

כבר כמה ימים...

אוי אוי אוי, כבר כמה ימיםemo_19.png

מה קרה שכל כך דחוף ולוחץ לך? 

הצטברו והתאספו לך במח החריף מסחוג עוד כמה פירושי זוטות לסיפורי התורה? עם משלים? עם פילוסופיה? עם ניגודים? הרבה יותר טובים מאלה של הרבנים?

עודה פעם אתה מתגעגע לקבל מהנהלת הפורום את המחמאה הקבועה (בקשר לקשקשנות שלך), מאד דחוף לך העניין הזה?

(נו, ולמה פתאום אני כזו רעה לצבי? כאילו בלי סיבה, ועוד בפתחו של שבוע חדש - אז יש סיבה: כש'הגיוני' ז"ל אללה ירחמו היה עדיין בחיים, בכל פעם שהוא היה נטפל אלי ככה בלי סיבה ב שמנה, תחת, """הנדסאית""", מכוערת, בטטה ועוד - צבי היה כמעט תמיד מצטרף אליו בשמחה וגם היה מנצל את זה לפרוק לחצים לכיוון שלי, כי לחצים לא חסרים לו ב"ה - אז צבי היה מצטרף למנוח לפעמים בתוספת מילים משלו, ולפעמים רק ב'אמוג'י '  תומך, שהרי הוא והמנוח היו חברים).

שבוע טוב לכולם, גם לפילוסוף הקשקשןemo_07.png

שבוע טוב יקירתי...

גם את לא חסכת אצבעך מלהדביק לי מיני חוליים מני אלצהימר ועד פיגור שכלי...

והגיוני שלנו ,חי וקיים,וכמדומני שבחר באורח חיים דתי,מה שלא מלבבו כל כך להתארח כאן....

בכל אופן את ראית שהדבר אשר הלנת עליו,הופסק ממני,ולמה זה כי תעליהו באוב ניכחה?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר