קעקוע ראשון

קעקוע ראשון

שלום, אני מתכננת לעשות קעקוע הראשון שלי וכבר יש לי רעיון... אני רוצה לעשות בתולת-הים בכתף הימנית, מצורף התמונה... השאלה היא, האם זה אפשרי לעשות מתמונה זו לקעקוע או שהתמונה נראית יותר מדי כבדה כדי לעשות "טויטה"? אני שואלת לדעתכם כי אני לא רוצה להיות סוגרה על הרעיון זה ואח"כ יגידו שזה בלתי אפשרי ואין לי אפשרויות אחרות. תודה!!
mermaid.jpg

את רוצה לעשות רק את הבתולת ים?

או שגם את הרקע שמסביבה (ים, שמיים, קרני שמש, עננים, סלעים)? הכל אפשרי מבחינת הקעקוע ובהחלט ניתן לקעקע מתוך התמונה שצירפת, רק שככל שיהיו יותר פרטים - זה ישפיע על הגודל הסופי של הקעקוע אני מציע לך לגשת אל מקעקע מקצועי עם התמונה ולהתייעץ איתו, יכול להיות שתצטרכי להגדיל את בתולת הים בכדי שהיא תראה יותר טוב (מבחינת כפות הידיים, פנים, קווי הגוף והזנב) שיהיה בהצלחה!

כן רק בתולת הים

שמש וים פחות מעניינים אותי... תודה על העזרה!! נ.ב- שיניתי את השם אבל זה אותה אחת...

קעקוע ראשון

שלום, אני מתכננת לעשות קעקוע הראשון שלי וכבר יש לי רעיון... אני רוצה לעשות בתולת-הים בכתף הימנית, מצורף התמונה... השאלה היא, האם זה אפשרי לעשות מתמונה זו לקעקוע או שהתמונה נראית יותר מדי כבדה כדי לעשות "טויטה"? אני שואלת לדעתכם כי אני לא רוצה להיות סוגרה על הרעיון זה ואח"כ יגידו שזה בלתי אפשרי ואין לי אפשרויות אחרות. תודה!!

אפשרי אבל..

זה לעולם לא יראה כמו בתמונה. ציור על גוף הוא שונה מכל ציור רגיל. זאת חריטה על הבשר, זה אף פעם לא יוכל להראות דומה לציור המקורי.

הכי טוב לשאול

את המקעקע.

אני לא מסכים עם המשפט האחרון שלך

אמנם קעקוע זה משהו ששונה באופן מהותי מציור על דף, אך במידה ומתקעקעים אצל מקעקע מקצועי - התוצאה יכולה לצאת ברמה מאד גבוהה , איכותית וריאליסטית תוכלי למצוא המון דוגמאות לקעקועים מצויינים שנעשו ע"י מקעקעים איכותיים ברמה בינלאומית מחו"ל אם רק תחפשי קצת באתר הגלריות שלנו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר