מחפשת עזרה מיצירתיים ורומנטיים...

הי, אני והחבר שלי חוגגים בקרוב שלוש שנים. אני ממש מחפשת רעיון למתנה מקורית, סימלית, מתוקה ומרגשת. אנחנו כבר הולכים למלון, אז הכוונה היא למתנה קטנה ויצירתית. אני מחפשת בנרות, בבקשה תעזרו... תודה!

משהו אחר-מלבד החומר!

היי דפנה בקר טוף! רק רציתי להזכיר לך ובעצם דרכך לעוד רבים אחרים כי מלבד החומר(כסף,מלון,בגדים,מתנות.אוכל וכו)יש גם מתנות לנפש/נשמה . רגעים קטנים של חסד- זה טוב וגם יפה.אך למה שלא תהפכי פאזה? למה שלא כל החיים יהיו חסד אושר ושמחה? איך בוודאי תשאלי! הבנה ומודעות לעבר והשפעותיו,להווה לכאן ועכשיו ומה צריך לשנות, לקביעת יעד מוגדר-מטרה שאליה את/אתם שואפים להגיע בעתיד.אפשר וצריך להסיר את משקפי השקר ולהסתכל לאמת שלך/שלו/שלכם בעיניים לראות,להרגיש,להבין,לדעת! מה נכון ומתאים לכם.להתחבר למיטהפיסי ולא רק לפיסי! הקדישי לזה מחשבה!אהה שכחתי את מעונינת במתנה ולא בפילוסופיה של החיים אז בואי היכנסי לרחוב הקישון 74 תל אביב(שכונת פלורנטין) ואשמח למצוא עבורכם מתנה קטנה כהגדרתך.צרי קשר ליפני שאת מגיע לנייד 050/7416466 שמי תאודור.שהיה לכם יחד מהנה ואוהב!

מתנה מקורית

אני למשל חושב על בושם טוב, או על מתנה מחנות דברי נוי משהוא אירוטי, תאהבי אותו הרבה כשתהיו במלון זה יותר טוב ממתנה תלכי עם המון מצב רוח טוב, וכייף לו קודם כל שהוא זכה לבחורה מקסימה כמוך יחס יחס זה מה שגבר אוהב צריך והשאר יבוא מאליו ותמשיכי ככה עד גיל 120 לא "להתקרר" בהצלחה דפנה .

משהו אחר-מלבד החומר!

היי דפנה בקר טוף! רק רציתי להזכיר לך ובעצם דרכך לעוד רבים אחרים כי מלבד החומר(כסף,מלון,בגדים,מתנות.אוכל וכו)יש גם מתנות לנפש/נשמה . רגעים קטנים של חסד- זה טוב וגם יפה.אך למה שלא תהפכי פאזה? למה שלא כל החיים יהיו חסד אושר ושמחה? איך בוודאי תשאלי! הבנה ומודעות לעבר והשפעותיו,להווה לכאן ועכשיו ומה צריך לשנות, לקביעת יעד מוגדר-מטרה שאליה את/אתם שואפים להגיע בעתיד.אפשר וצריך להסיר את משקפי השקר ולהסתכל לאמת שלך/שלו/שלכם בעיניים לראות,להרגיש,להבין,לדעת! מה נכון ומתאים לכם.להתחבר למיטהפיסי ולא רק לפיסי! הקדישי לזה מחשבה!אהה שכחתי את מעונינת במתנה ולא בפילוסופיה של החיים אז בואי היכנסי לרחוב הקישון 74 תל אביב(שכונת פלורנטין) ואשמח למצוא עבורכם מתנה קטנה כהגדרתך.צרי קשר ליפני שאת מגיע לנייד 050/7416466 שמי תאודור.שהיה לכם יחד מהנה ואוהב!

יש כמה דברים....

*אחד שלא עולה כל כל כסף רק הנרות זה משהו שאני עשיתי לחבר שלי לשנתיים... לקחת מון נרות קטנים לשים כל נר בתוך שקית קטנה עם חול (כדי שלא יכבו לשים אותם על החוף ולסדר שיצא מהם "אני אוהבת אותך" (הוא אם תרצי כל דבר אחר...) את לוקחת אותו אתם מסתכלים על זה ביחד מלמעלה...(זה מדהים).. ואז יורדים לאיזה ארוחה רומנטית בחוף... *את יכולה לקחת 5 קופסאות ולעשות שכל קופסא תיהיה חוש... למשל הראשונה חוש הראייה איזה מסגרת עם תמונה שלכם... טעם איזה שוקלד בצורת לב... ריח אם יש כסף אז בושם עם לא אז איזה פרח... שמיעה דיסק שירי אהבה ... ומישוש רק תבחרי זה תלוי בך.... כעיקרון את המישוש... *רעיון אחרון זה אפילו כשאתם במלון לעשות לא אמבטיה עם נרות שמנים קיצפי אמבטיה ובקיצור ערב מפנק.... מקווה שאולי הצלחתי לעזור..... ובהצלחה בכל מקרה...

מתנה מקורית

אני למשל חושב על בושם טוב, או על מתנה מחנות דברי נוי משהוא אירוטי, תאהבי אותו הרבה כשתהיו במלון זה יותר טוב ממתנה תלכי עם המון מצב רוח טוב, וכייף לו קודם כל שהוא זכה לבחורה מקסימה כמוך יחס יחס זה מה שגבר אוהב צריך והשאר יבוא מאליו ותמשיכי ככה עד גיל 120 לא "להתקרר" בהצלחה דפנה .

תודה

זה מה שהוא יקבל, והרבה. עם המון אהבה...

מחפשת עזרה מיצירתיים ורומנטיים...

הי, אני והחבר שלי חוגגים בקרוב שלוש שנים. אני ממש מחפשת רעיון למתנה מקורית, סימלית, מתוקה ומרגשת. אנחנו כבר הולכים למלון, אז הכוונה היא למתנה קטנה ויצירתית. אני מחפשת בנרות, בבקשה תעזרו... תודה!

ממ... כמה שאני אוהב לשמוע רומנטיקה... ...סליחה הנה ההצעה..

יש כרטיסיות כאלו שנקראות "קופון" סקסיות מאוד, עם כל מיני אופציות. בגדול זה כרטיס עם 3 אופציות בשלושה תתי נושאים . עכשיו כל כרטיס הוא בסגנון אחר ביחרי את המתאים לך.. ולא ! אני לא מפיץ אותם...ואין לי כל רווח מזה. המון כיף אהבה תהנו..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר