אני לא מדבר עד שעורך הדין שלי לא יגיע לכאן....

או ש...

נחכה ששיר תבוא, ונוציא את זה ממך בעינויים...

בגידה

זה החלק שמוסיף את התבלין לחיי השיגרה, כולם/ן חושקים/ות בזה והרוב לא מעיזים לחצות גבולות,לגבי ההגדרה מהי בגידה זה מאד איניבידואלי ואין לכך הגדרה חד משמעית.

נכון, אבל אם נפסיק להתייחס לזה...

כאל דבר חמור ואסור, ונעשה את זה בגלוי ובהסכמת בן הזוג, זה כבר לא יקרא בגידה... ומים גנובים - ימתקו, כבר לא יהיה רלוונטי... קובי!!!!!! מדברים על הנושא האהוב עליך, אז באת??? (:

אני פותחת דיון רציני עכשיו!

................................ לא יעזור לכם - אני רצינית! מה זאת בגידה? האם גם יחסים רוחניים לחלוטין נחשבים בגידה, או שמא רק יחסים הכוללים גם סקס? האם יחסים המושתתים על אהבה אמיתית ולא רק על סקס (עם בן זוג שאינו החוקי), נחשבים בגידה? בגידה במי? במה?... יש לי עוד הרבה מחשבות ותהיות, אבל לא אלאה אתכם...

נושא כבד עליי

אבל אני חושב שרק אקט פיזי הופך את זה לבגידה

נכון, אבל אם נפסיק להתייחס לזה...

כאל דבר חמור ואסור, ונעשה את זה בגלוי ובהסכמת בן הזוג, זה כבר לא יקרא בגידה... ומים גנובים - ימתקו, כבר לא יהיה רלוונטי... קובי!!!!!! מדברים על הנושא האהוב עליך, אז באת??? (:

זה ממש לא הנושא

האהוב עלי זה כבר עלה לי 10000 ש"ח אצל יועצת נישואין ושום דבר לא השתנה.

צודק! ככל שמדברים על זה...

עולות שאלות שנותרות ללא מענה... אוףףףף...

נושא כבד עליי

אבל אני חושב שרק אקט פיזי הופך את זה לבגידה

חשבתי שיש לך כתפיים רחבות....

תגיד, אתה חושב שקיים בכלל מישהו כזה שלא בגד או יבגוד לעולם, גם אם זה במחשבה בלבד?... אני לא מאמינה... אפשר להתגבר על יצרים וצרכים פיסיים, אבל לשלוט ברגש ומחשבה - בלתי אפשרי!

צודק! ככל שמדברים על זה...

עולות שאלות שנותרות ללא מענה... אוףףףף...

נראה לי שאת הולכת

סחור סחור, אם יש משהו יותר אישי ואת רוצה לדבר עליו ניתן גם במייל...ואנסה לעזור מנסיוני הדל....

נראה לי שאת הולכת

סחור סחור, אם יש משהו יותר אישי ואת רוצה לדבר עליו ניתן גם במייל...ואנסה לעזור מנסיוני הדל....

או ש...

נחכה ששיר תבוא, ונוציא את זה ממך בעינויים...

.

חשבתי שיש לך כתפיים רחבות....

תגיד, אתה חושב שקיים בכלל מישהו כזה שלא בגד או יבגוד לעולם, גם אם זה במחשבה בלבד?... אני לא מאמינה... אפשר להתגבר על יצרים וצרכים פיסיים, אבל לשלוט ברגש ומחשבה - בלתי אפשרי!

ולכן השאלה

אם מחשבות ..... הן בגידה?? לדעתי לא מה איתך אנני??? טעמת פעם מהמים הגנובים פעם????? הרי מים גנובים ימתקו

נראה לי שאת הולכת

כל הנושא הזה...

נורא מסובך ומורכב, ולמרות גילי המופלג, מרגישה בתוכו כמו ילדה אבודה... אני, אישית, כמובן מעדיפה שהכל יעשה בגלוי ולא בהסתר, אבל זה תלוי גם בבן הזוג... בכל אופן, תודה!

אני פותחת דיון רציני עכשיו!

................................ לא יעזור לכם - אני רצינית! מה זאת בגידה? האם גם יחסים רוחניים לחלוטין נחשבים בגידה, או שמא רק יחסים הכוללים גם סקס? האם יחסים המושתתים על אהבה אמיתית ולא רק על סקס (עם בן זוג שאינו החוקי), נחשבים בגידה? בגידה במי? במה?... יש לי עוד הרבה מחשבות ותהיות, אבל לא אלאה אתכם...

סקס הוא בילוי ולא בגידה

לדעתי סקס למטרת סקס זה צורת בילוי אינטימית אמנם אך לא בגידה כאשר כולם יודעים שבסוף איש איש חוזר לביתו בגידה לדעתי היא כאשר אני שוכב עם זוגתי אך מפנטז על אחרת כאן אני בוגד בזוגתי

ואם אני עושה סקס....

רק עם בעלי, אבל מפנטזת על בראד פיט, נגיד... זו גם בגידה? הא?...

לא זה לא בגידה דרך אגב גם הוא עושה את זה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר