יש...................

יש...................

יש רק אהבה אחת ואנחנו קוראים לה בשמות שונים מחפשים את מה שדומה ומדלגים בין גלי הים החום והשרב בימים הקיץ החמים ובין גשם קר ושלוליות ... מסוככים על בד חלומותינו מחבקים חזק חזק את החלום את כסות גופינו בנשימות של חושך ורסיסים של חלומות אהבתנו האחת סועדת את אהבותינו הבאות ... רק אהבה אחת חורטת זכרונות שאהבות קטנות נושמות והלב יודע ושוכח במגע של אשליות .... וימינו כלים ונאספים מאחור לערמה של כאבים חיינו אוספים פירורים של אור ועוד אהבת כזבים .... יש רק אהבה אחת ומסעות ארוכים של חיים לא יביאו אותנו אליה כי המרחק הגדול ביותר ללכת הוא אל עומק לבנו פנימה ... והגשם יחלוף ויבוא שוב קיץ ונבכה נחייך נלטף ונחיה ונאהב ותמיד נדע יש רק אהבה אחת טל

אף גבר לא שווה שתבכי בשבילו

ומצד שני אם הוא היה שווה אותך אז הוא לא היה גורם לך להזיל דמעות. בעיה שהחיים זה לא רק שחור ולבן ויש הרבה גוונים באמצע

הגשם מטפטף מרטיב את הקירות שוטף את הרחובות שלנו........

שיר של זהבה בן. אם גשם יכול היה לשטוף את הצרות שלנו הייתי אוהב גשם אבל המילה הזאת אהבה כמה שהיא נשמעת יפה היא בהרבה מיקרים מסוכנת והרסנית

אף גבר לא שווה שתבכי בשבילו

ומצד שני אם הוא היה שווה אותך אז הוא לא היה גורם לך להזיל דמעות. בעיה שהחיים זה לא רק שחור ולבן ויש הרבה גוונים באמצע

אביב זה לא בכיה זה תהייה זה מחשבות זה הירהורים של הלב זה אני............. תמיד הייתי כזו.............

הגשם מטפטף מרטיב את הקירות שוטף את הרחובות שלנו........

שיר של זהבה בן. אם גשם יכול היה לשטוף את הצרות שלנו הייתי אוהב גשם אבל המילה הזאת אהבה כמה שהיא נשמעת יפה היא בהרבה מיקרים מסוכנת והרסנית

נכון כשהיא נמצאת אנחנו סובלים כשהיא איננה אנחנו גם סובלים והגשם זה מטאפורה לדמעות...........

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר