בוקר טוב לכולם/ן...

מה...אני כאן לפני לונלי, לא יכול להיות שיהיה לכם יום מקסים

בוקר טוב לך אישה

וכן את לפני לולני מפני שהוא בחופש... אחלה יום שיהיה לך

בוקר מצויין לך...

איזה באסה, ואני חשבתי שהקדמתי אותו

בוקר טוב לכולם/ן...

מה...אני כאן לפני לונלי, לא יכול להיות שיהיה לכם יום מקסים

בוקר מצויין לאישה שהתגעגעתי אליה

מה קורה חומד? הרבה זמן החופשה הזאת שלך. ראית אתמול את ברזיל? אחלה יום שיהיה לך כרגיל במקרה שלך הקפה עלי

בוקר מצויין לך...

איזה באסה, ואני חשבתי שהקדמתי אותו

תסתכלי על זה ככה.. לפחות

הקדמת את המנהל שזה גם משהו לא , חהחחחחחחחח

בוקר מצויין לאישה שהתגעגעתי אליה

מה קורה חומד? הרבה זמן החופשה הזאת שלך. ראית אתמול את ברזיל? אחלה יום שיהיה לך כרגיל במקרה שלך הקפה עלי

בוקר יקירי...

אחרי המשחק של אתמול "איזה יום שמח לי היום...." שאני אפספס את המשחק, אין סיכוי. לא הייתי בחופשה אתמול, עבדתי כרגיל אך לא הייתי במשרדי(כשאני לא במשרד אין לי אינטרנט) קפה "עליך"...שאני אסרב להצעה שכזאת למרות שהייתי מעדיפה איזה גלידה או קצת שוקולד. געגע ויום נפלא שיהיה לך היום אני כאן ולא כאן....אשתדל להציץ מידי פעם

תסתכלי על זה ככה.. לפחות

הקדמת את המנהל שזה גם משהו לא , חהחחחחחחחח

איך לא שמתי לב

בוקר יקירי...

אחרי המשחק של אתמול "איזה יום שמח לי היום...." שאני אפספס את המשחק, אין סיכוי. לא הייתי בחופשה אתמול, עבדתי כרגיל אך לא הייתי במשרדי(כשאני לא במשרד אין לי אינטרנט) קפה "עליך"...שאני אסרב להצעה שכזאת למרות שהייתי מעדיפה איזה גלידה או קצת שוקולד. געגע ויום נפלא שיהיה לך היום אני כאן ולא כאן....אשתדל להציץ מידי פעם

גלידת ריבת חלב,הולך?

רק שלא תתעיפי עד שנגיע לעיקר תתחילי ללקק חמודה. אחלה יום שיהיה לך ממתין ל.... תמיד יש תקווה

גלידת עוגיות....

ריבת חלב על הבוקר, קצת כבד מידי להתעייף....אני (תביא עוד גלידה) במשך היום תקבל.... }{

אוי שיר,אתה עושה חשק ל.....

זה שהיום לא יגמר והציפיה מתוקה. רק שזה לא עלי,מקווה למשהו אחר. חמודה אמרתי לך,בשביל חצי שעה איתך מוכן מה שתגידי,את כל הקוסמוס אקנה בשבילך ככה שלא יהיה משהו שתרצי ולא יהיה

היום...

רק התחיל והדרך עוד ארוכה לפנינו.... רק חצי שעה אתה מוכן להקדיש למעני, אתה צריך הרבבבבבבבבה יותר כמה שאתה חמוד

לא הבנת חמודה

תקראי שוב אמרתי שבשביל חצי שעה אני קונה לך את הקוסמוס אז את מתארת לך מה בשביל שעה? מוכן סופ"ש אני ואת באילת איך אני? נראה לי שאני מתחיל להתאהב

הבנתי אותך...

אתה כנראה מבולבל ממני הבוקר, אז אתה לא הבנת

שמח שיש הבנה

שמעי קטע,אתמול חיפשתי אותך וקראתי לך בפורום פתאום ענתה שיר אחרת. גם היא חמודה,נראה לי כל השירות חמודות אבל אני נאמן למקור

יש רק...

שיר אחת (מיוחדת במינה) חמודה וחסר לך שלא תשאר נאמן למקור
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר