אלונה מייל אצלך.

אלונה מייל אצלך.

ענבל השלום לך?

לא יכול להיות כי מייל אצלי,הוא יושב מולי כרגע

אז איך את אומרת שהוא אצלה?

ענבל השלום לך?

כן עקרונית... מהורהרת

היתה לי פעם חברה שקראה לעצמה מהורהרת כשם וירטואלי...בחורה נחמדה. לא יודעת מה איתה היום. מה שלומך?

לא יכול להיות כי מייל אצלי,הוא יושב מולי כרגע

אז איך את אומרת שהוא אצלה?

אני לא מבינה את זה.!!!! טוב. אם זה נכון אז תמחק בבקשה,טוב?

כן עקרונית... מהורהרת

היתה לי פעם חברה שקראה לעצמה מהורהרת כשם וירטואלי...בחורה נחמדה. לא יודעת מה איתה היום. מה שלומך?

ומה מפריע

אפשר שתשתפי אותי מהרהורי לבך נכנסתי לרגע . לדרוש בשלומך

אין כמוך!!!

נכון שלא יפריע שלא אפרט? לא כרגע... אני אפרט דבר אחר!!! הפוקצ'ה בנחלה שבנחלת בנימין היא הכי טובה בעולם!!! בעיקר זו עם בשר הבקר.

אלונה מייל אצלך.

מה נשמע ענבלי???

היי!! חזרתי מישיבה. פעם סיפרתי לתמיר מה זה כשתזוניות יושבות

לדבר... חשבתי שלקראת הראאשון באפריל מישהו ינסה למתוח אותנו... להתקשר למשל ולומר שאחרי שהוא לקח את התוספים שלנו יש לו תמונה של מונה ליזה על התחת...משהו כזה.

רגע,

דווקא מונה ליזה, ועוד על התחת ואני חשבתי שיתקשרו ויגידו לך הפחתנו 10 ק"ג ביומיים. פעם יום השקר היה יום מיוחד, היום אפילו השקר הוא לא משהו

תראה. לפעמים המציאות הרבה יותר מדהימה

ורוב הבעיות שמביאים לנו לא רחוקים מסיטואציה כזו... 10 קילו ביומיים?! ישר הייתי רואה שיש מתיחה. אבל אם היו מדברים על מה שתיארתי קודם הייתי מציעה תוסף נוסף בשביל המסגרת...

איך היצלחת אגב להיכנס?!! יש לך סיסמה סודית? שיחדת את ראשי

פורטל?

אין דבר העומד בפני ה..

ענבל והמקסימיות שלה, לצורך זה אני האנלייזר.

אין כמוך!!!

נכון שלא יפריע שלא אפרט? לא כרגע... אני אפרט דבר אחר!!! הפוקצ'ה בנחלה שבנחלת בנימין היא הכי טובה בעולם!!! בעיקר זו עם בשר הבקר.

טוב שמחתי

לשמוע את צודקת.. לגבי הפוקצ'ה (כתבתי נכון)?

אין דבר העומד בפני ה..

ענבל והמקסימיות שלה, לצורך זה אני האנלייזר.

האקר שכמוך. למד אותי...!!! למד אותיייי.....!!!!

את לחיצת האנטר הפשוטה ביותר. הלואי והיתה לחיצת אנטר כזו לכל מקום גם לא במחשבים... גם למקומות ששום מחשב לא יצליח לנתח. (הו הפואטיקה...)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר