טורג'י מתי תעשה נחת להוריך???תביא להם כלה כשרה מהמוצא שלכם....מסורתית, חמודה, לא מתוסבכת,

לא מענטזת....

תביא להם בחורה צנועה כמו החברה של אושרי החמוד. הוא יודע ליבחור בחורה אמיתית, בטוח גם בתולה מבית טוב.

לא צריך להתבייש כשמביא אותה הביתה להורים לשולחן השבת לקידוש.

אבל...אם אני אבא שלך....-לוקח אותך לשיחה בארבע עיניים ומרביץ בך תורת ישראל....עד שהיית מתעשת וניזכר

מאיפה באת ולאן אתה הולך,....(קורא תהילים, מתפלל, אבל...אוכל נבלות ושרצים בהישרדות על מנת לקבל את המיליון ש"ח.........אבל - כל הרודף אחר הממון ...הממון בורח ממנו...וזה מה שקרה לך). אם הייתה מתנהג כמו מירית ווקנין מלוד

שמעולם ולעולם לא שוכחת מאיפה היא באה ומאיזה בית טוב וכשר....- אז היית אומר למנחה הישרדות: "עד כאן ! שרצים ובשר טמא - לא בבית ספרי".         אך משלא עשית כך וזללת עד שהקאת....- סימן הוא שהערכים שגדלת עליהם בבית - הישלכת אותם

בלי כל נקיפות מצפון...........ועל כך...אני? בז לך היום הזה. תיתבייש. תחשוב טוב למה עפת ברגע האחרון ולא זכית להגיע לגמר. בניגוד למירית שזכתה להגיע למקום השני בגמר ולהרבה כבוד !

אדון טורג'י ...לפני שאתה אומר על איתי שגב בנוכחות כל חברי השבט המודחים והמועמדים לגמר....: שגב הוא הגנב האמיתי....

אתה הילבנת את פניו ברבים...והוא? שתק לך כמו גוילם.... הוא תמיד אבל תמיד כיבד אותך אפילו אם בליבו הוא בז לך ורצה כבר שתעוף (כמו שכולם השתוקקו לעזיבתך הסופית...פשוט בגלל האוירה הרעה והמקוממת שעשית להם שם....), אבל אתה ברוב

חוצפתך ויהירותך והכלומניקיות שלך, וחוסר חינוך, וחוסר תרבות וחוסר אמממו...........- עשית מה שעשית !

ואני קורא לך מכאן אדון טורג'י הלא יקר בכלל ! הלבנת פני אדם ברבים כמוה כשפיכות דמים ! ואתה ? ביום כיפור המתקרב בצעדי ענק................תואיל "בטובך"...ליפנות לביתו של מר איתי שגב ולבקש ממנו באופו אישי מחילה ...סליחה וכפרה על העוון שעשית כלפיו בהלבינך את פניו ברבים ! אני אומר לך, אם תעשה זאת...אולי ימחל לך השם. אך אם לא תעשה זאת - לא תיתפלא על כל מיני עכבות ומכשלות ומיכשולים שיצוצו לך ,חדשות לבקרים, ואתה תיצטרך כל היום: להגיד: כוס אמאק...נעל דינעק...ועוד

וכל הפניני לשון שלך שאמרת אותם בהישרדות הסלבס..............עאלק סלבס.............

ותוציא את העצבים שלך על הרקדנית שלך ...שגם היא לא תישתוק לך עוד..........יען כי הגזמת..."מאמי."....

כן...תבקש גם מחילה ...על כל הנבלות שאכלת בתחרות על השרשרת חסינות הארורה ההיא...................

אני תודה לאל לא רואה את התוכניות הרדודות האלה, אבל ראיתי את אנה כמה פעמים בפרומו, היא נראת בחורה עדינה ונחמדה אבל כאשר היא מדברת היא נשמעת מאוד ממורמרת וכעוסה על משהו, פשוט לא נעימה כמו שהיא נראת.

הרקדנית עינטזה בהישרדות בכל הכוח...לא הרתיעה העובדה שגבר דרוזי עומד מולה ועוד כמה גברים שאכלו אותה בעיניים...

כלום לא הזיז לה. עינטוזים והתנועעות מרמת ויותר ממרמזת....גועל נפש בבקיני כמעט ערומה............

אמאללה !!!! איזה  גועללל!

ניראית לא נעימה...וזאת בלשון המעטה....כמובן !

מי רוצה לבלוע את כל העולם? גם אוטו חדש....גם סנג'ר חדש (החבר החדש...) - תיתחדשי  !

אבל למה גם מיליון רוצה? - מה זה? אין גבול ל"שאפתנות הכלכלית" שלה ?

מותק???- תפסת מרובה...לא תפסת...בסוף תישאר בלי כולם ! מרוב שרודפת אחרי ההבל....אחרי עגל הזה............

אלה? אין להם אלוהים...רק מירדף חסר תוחלת אחרי עגל הזהב.............אומרת: אני לא רודפת אחרי המיליון.

אז איך צילמו אותך בוואלה לפני יומיים רודפת אחרי אנשים ברחובות ת"א ומתחננת לאס אם אסים...? מה, זה היה פוטושופ?????

(

את רצת אחרי הבריות ברחובות ונעלת כפכפי ים ....בלי עקבים בגלל שאם יצטרף אלייך אהובך הקצר....שלא תהיי גבוהה ממנו...

שגם ככה את יותר גבוהה ויותר מבוגרת בשנה וכמה חודשים....לא נעים...לא נורא...)

ראיתי את התורג'י הזה כמה פעמים בטלויזיה וברגע ראשון חשבתי שמדובר בשחקן ערבי, יש לו פרצוף מרגיז ומכוער...

אני, בהפוך ממך, מאוד חיבבתי את הטורג'י. ראיתי אותו בסדרות ישראליות עכשויות וחשבתי לתומי: שחקן לא רע בכלל.

צעיר , חמוד, מישחק משכנע, וכו'.

אבל....וכאן יש: אבל...גדול! - בתוכנית הישרדות - הוא הוכיח מעל לכל שהערכים של חינוך יהודי: נימוס, שתיקה, תפילה אמיתית

ולא רק לשם הצילום של צלמי הישרדות, ואהבת לרעך כמוך, להקפיד לא להלבין פני זולת ובטח שלא ברבים............

כל הדברים הללו - רחוקים מהבנאדם הזה מרחק שמיים מן הארץ....הבנאדם לא יודע גבולות בתוקפנותו המילולית, ואין לי ספק

שאילו היו מרשים לו - היה מתנפל על בוקי ועל שגב באגרופים. אין לי ספק בכך !!!! הבנאדם עצ'באני...וכולם צריכים לעבור לדום !

הוא עורר אניטיגוניזציה ובצדק אצל חברי שני השבטים ואחר כך בשבט המאוחד. כולם שנאו אותו וממש רעדו ממנו. וכולם כאחד התפללו ליום שיודח. והיום הזה אכן הגיע, תודה לאל, ותודה לבוקי...............

אושרי הרבה יותר בנאדם מטורג'י...אבל...טורג'י זה מוציא מאושרי את הרוע והלעג והפושטיות.

עדיף למר אושרי באמת ליתפוס מרחק גדול מההשפעה הרעה מאוד.....

תיראה זה, שאתה טוען שהוא דומה ל: ערבי...רחמנא ליצלאן....- רק תיזכור שכולנו בני: שם (שם, חןם ויפת...זוכר?)

ואנחנו (ובמיוחד בני עדות המזרח שביניהם גם  רבים וטובים מידידי ...) דומים לבני דודינו הערביים....זה לא בושה,

זאת עובדה. ובעינייי למשל: תורג'י לא מכוער! רק ההיתנהגות שלו היהירה והבוטחת יותר מידי...מכוערת.

עבר הווה עתיד, אותה מפגרת בשינוי אדרת.

השתיקה טובה  גם  לגברים  וגם  לנשים      על  מנת  לחדד   רצוי לתת  את  ההובלה  לגבר  והיזמה שתיהיה משןתפת

יופי תהיי עפר לרגלין

היא יפה רצח

גוף אלוהי.

כל היתר, ממש לא מענין.

למה אתה פוחד ממנה?:P

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר