אנה ארונוב מרגיזה את הפמיניסטיות

בסופש האחרון בכתבה רחבה שנעשתה על אנה ארונוב צוטטו הדברים האלו מפיה:
כשגבר מדבר, את יכולה לסתום.
לא צריכה להגיד את הדיעה שלך כל הזמן.
נגיד אני ואיתי נכנסים למונית, ואני מתחילה להגיד לנהג לאן צריך לנסוע? ישר אני מרגישה שזה לא נכון.
.
התבטאויות אלו הרגיזו את הפמיניסטיות שטענו שאנה מחזירה אחורה את כל מה שהפמיניזם השיג. היא כאילו חיה בתקופת ימי הביניים.
.
מה דעתכם על ההתבטאויות האלו? האם אלו אמירות שוביניסטיות או שפשוט חינוך ואמונה שהגבר צריך להיות זה שמכבדים אותו וזה ששנותן את הטון....

אנה ארונוב מרגיזה. נקודה

כל אחד זכאי לדעותיו

סתם רקדנית

אל תשכחו שהיא מגיעה מגירקיסטאן מדינה פרמיטיבית.

אנה אהרונוב משרתת של ניקול ריידמןemo_37.png

תגידי את דפוקה??

זה שאת מפחדת מאיתי זה לא אומר שכולנו צריכות לשתוק...

לפי התגובות שאנה זכתה להם אני מבינה שכולם פימניסטיות או לסביות כי התגבות היו יותר מגעילות מהכל ... וכן אנה אני מסכימה איתך לפעמים נשים צריכות לסתום ולהיות נשים וכן לתת לגברים לדפוק מסמר בקיר ולפתוח את הדלת וכן פשוט להיות נשים עדינות נעימות ורגישות די כבר עם הלסביות הללו נמאסתם תחזרו לארון ותנו לנו להיות נשים ...

מה יש להתרגז ממנה?  הרי כל הדיבורים האלה הם בגלל שהיא עכשיו עם הקטן, ברגע שזה ייגמר היא תתחיל לדבר אחרת. חוצמזה שתגיד, כאילו דה... כולה פליטת ריאליטי , היא לא איזה גיבורת תרבות שצריך להתייחס לדבריה.

אני בטוחה שאם היא היתה קוראת את הכתבה לפני שהתפרסמה היא היתה מבקשת לשנות את המשפטים שאמרה

אנה אומרת מה שהיא חושבת וניראית תוקפנית ולכן גברים לא תמיד מתחילים איתה אלה רק מזילים ריר

הרבה גברים לא מסוגלים לשאת את העבודה שיש בחורות דעתניות זה ידוע ובגלל זה היא אמרה מה שאמרה

אנה ארונוב סבלה בהישרדות מ"נחת לשונו החדה" של איתי תורג'מן. הוא אמר לה מילים בוטות ובנוסח שאינו מבייש שום ערס מצוי

ולא רצוי.

למרות שהיא בכתה...., למרות שהיא קיטרה ולמרות שאמרה שהוא: בנזונה ! זה לגמרי לא הפריע לה להימשך פיזית לזה שפגע 

בה..האדון תורג'י "ירום הודו" ....

לדעתי, אנה מאוד אוהבת ש"שולטים" בה הגברים שהיא יוצאת איתם. אבל אני משוכנע שבבית ביניהם....זאת כבר אופרה אחרת...................שמה? חסר לו לטורג'י שיצייץ יותר מידי.......אני בטו שבדירה השכורה שלהם?....היא השליטה והיא

האמא הגדולה והמבוגרת של טורג'י הקטן/הקצר...............ושמה? הוא פוחד ממנה פחד מות.............

אל תישכחו שבהרי קריגיסטאן....יש לוחמים מעולים ! שגם לוחמים וגם רוקדים וגם עוד כמה דברים.....................

מה...?  היא מפחידה מסתננים?

מה ,? לדעתך הרקדנית אמרה את מה שאמרה, כדי שהגברים לא יירתעו ממנה?

אני אישית נירתע ממנה בגלל הפה הגדול והרוע בעיניים.............

צודק...היא ניראית תוקפנית ולא נעימה בכלל....

מי שיפול ב"שבט לשונה החד".....יצטער על הרגע..........מאוד יצטער !

מה? לדעתכם טורג'י לא יקבל בסוף רגליים קרות ...ועלול לברוח מהטג'יקיסטאנית?.........למה, זאת?

חזקה זאת.....וואלה, חבל על הזמן. אני? מזמן הייתי נימלט בעור שיניי מהלוחמת הקירגיסטאני....אנא עארף ...טאג'יקסטנית/בוכרית' קווקזית/גרוזינית...אוההה...זה גזע הבבלים זה....וואללללה !

אשריי שלא נפלתי בה....תושה לך ה', באמת תודה !

תיקון: תודה לך ה', באמת, תודה !

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר