מחפשת חברה אמיתית

נחלתי אכזבות רבות מאנשים שבהם אני האמנתי ובטחתי, ואני מגלה שבכל פעם החברות שיש לי הן רק מחפשות בי אוזן קשבת לבכעיות שלהם, אני מחפשת מישהי שאני אוכל להיות חברה שלה ונוכל לדבר על הכל ויהיה ביננו אמון,נשמע הזויי שאני מחפשת את זה כאילו ואני מחפשת ג'ינס ואני מציינת מידה וצבע,אבל מה כבר אני יכולה להפסיד?

יש דברים שלא צריך לחפש ....

יש דברים שפשוט קורים.... את צריכה להיות אמיתית עם עצמך ולהשאיר סביבך את אותם אלו שאת רוצה בחברתן.. וככה לאט לאט לבנות לך מעגל חברים נכון ואמיתי ... חברות אמיתית וטובה לא קונים עם רשימה כמו במכולת... חברות אמיתית גודלת כמו זרעון של פרח שרק נשתל ... זה מצריך סבלנות ...והתמדה.
מנהל הפורום
5000+

הי אלינור

מבינה על מה את מדברת ואפילו מזדהה כאילו המושג חברות בין בנות הולך ונעלם

מזדהה איתך

אני מאד מזדהה איתך. אפשר לשאול בת כמה את ?

וואו כל כך מוכר...

כאילו עם השנים אנשים נעשים יותר עסוקים בעצמם ובבעיות שלהם ואין להם בכלל סבלנות או מוטיבציה או חמלה למי שמולם. וזה עצוב ומכעיס ואפילו גם מובן כי עם יד על הלב גם אני לפעמים כל כך מרוכזת ב'צרות' שלי שאני בדיעבד שמה לב לדברים. אז סליחה לכל החברות שלי זה לא כי אני רעה אני פשוט אנושית. ולך- אל תתבאסי עליהן זה די נורמלי כי גם אנחנו עם השנים משתנות והצרכים שלנו במה אנו רוצות וצריכות לקבל מהסביבה משתנה. תחשבי עם עצמך מה את צריכה נכון לחיים שלך כיום ותתכוונני למגנט אליך אנשים כאלו.

אני בת 26

ואין לי חברה אמיתי עד היום:)

איפה מוצאים אותם? חשבתי אולי פה אני אמצא:)

הי אלינור

מבינה על מה את מדברת ואפילו מזדהה כאילו המושג חברות בין בנות הולך ונעלם

כן, ואני עדיין לבד ללא חברה

יש דברים שלא צריך לחפש ....

יש דברים שפשוט קורים.... את צריכה להיות אמיתית עם עצמך ולהשאיר סביבך את אותם אלו שאת רוצה בחברתן.. וככה לאט לאט לבנות לך מעגל חברים נכון ואמיתי ... חברות אמיתית וטובה לא קונים עם רשימה כמו במכולת... חברות אמיתית גודלת כמו זרעון של פרח שרק נשתל ... זה מצריך סבלנות ...והתמדה.

אני מאמינה שעד היום אני סבלנית

ואני עדיין כזו, לדוגמא הכרתי מישהי בתפוז וחשבתי שיצא מזה משהו, אבל אחרי הכל כנראה יש לי ציפיות שווא

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר בניית אתרים בחינם בניית אתרים בחינם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר