שאלה רצינית- אם תוכלו לשתף אותי בהחלותכם או בהכרות וזוגיות בגיל מבוגר

אני בת 35.5 רווקה וחושבת להיות חד הורית. הייתי רוצה להיות נשואה עם בעל אבל אני לא מוצאת בחור שמתאיםלי ואני מפחדת להשאר ללא ילדים . היום נפגשתי עם רופא הנשים המליץ על הפריה מבנק הזרע וגם הלחיץ אותי שאחרי גיל 35 סיכויים להריון פוחתים ואני מתלבטת אם לחכות לבחור המתאים או לחשוב על הפריה מבנק הזרע למרות שרציתי בסקס סוער ולא בהזרעה זה די מבעס. אני נראית טוב מאוד חמודה, משכילה ואפילו כשירדתי מהמרפאה לאוטו, בחורה אחרת עלתה במדרגות היא עצרה ואמרה לי: אני רוצה להגיד לך שאת ממש חתיכה (לא רק גברים מחמאים לי) אני די מחוזרת אך לרב ע"י נשואים, הרופא אמר שאני משדרת עוצמה וכוח וזה מפחיד בחורים לא במובן השלילי אני משדרת אלא שאני יכולה להסתדר לבד בחיים. רציתי לקבל עצה מבחורות שפנו להפריה בהזרעה איך החוייה והחיים אח"כ, גם לקבל עצה מנשים או גבריםשהכירו את בני זוגם בגיל מבוגר,, אחרי שחשבו שכבר לא יתחתנו, אני באמת רוצה זוגיות,בעל,משפחה כמו שאני גדלתי אבל זה לא כ"כ הולך לי.. אניאשמחלקבל עצה ותמיכה אני מאוד רצינית בפנייה שלי ואניאשמח לתגובות מאנשים בעלי ניסיון תודה רבה!1

אל תתיאשי...

אני בחור רווק בן 35 ואני בחור נחמד אך לא חתיך ,ואם את מחפשת בחור טוב להקים משפחה כמוני,אשמח להכיר אותך

שלום לך מתלבטת

אמנם התלבטות קשה. אני עובדת עם נשים בגילאיים שונים. חלקן החליטו לעשות ילד לבד, וחלקן החליטו שהן לא מוותרות, ומתאמצות למצא זוגיות קודם. למרות דברי הרופא, אני חושבת שבגילך יש טעם לנסות לעשות עבודה אישית, על מנת להגשים את הרצון בזוגיות, לפני הרצון בילדים. עבודה ממוקדת עשויה להניב תוצאות בפרק זמן סביר, שיאפשר לך ללדת ילדים בקלות. אני עצמי התחלתי ללדת בגיל שנחשב מאוחר יחסית עבור הרופאים, והכל בסדר... אשמח לסייע כנרת טל מאיר מאמנת ויועצת אישית וזוגית http://coaching4love.com/index.htm

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

אני אגיד לך משהו

היי! איני יודע מה שמך אך כמי שהתרשם מהנאמר, אני אנסה לומר לך משהו. לקחת או לא זה כבר לשיקולך: אני לא מסכים עם העובדה כי, בגיל 35.5 את מכניסה את עצמך לקטגוריה של נשים מבוגרות. הרי מושג "מבוגרות" מתייחס לא לגילך אלא לגברות בנות -55-60,40-45+. חבל שאת מכניסה את עצמך מראש לקטגוריה שבסופו של דבר מכשילה ומנווטת אותך באופן בלתי מורגש ונראה לעין להתנהגות של הפגנת עוצמה, חוסר תלות וביטחון וכוח שיכול להיות לא באה לידי ביטוי בצורה מופרזת אך מונע ממך אפילו לחשוב על אפשרות שמישהו יכול להתאהב בך ולאהוב אותך כפי שאת והוא אולי חלמתם כל חייכם. זה גם לא מסתדר עם העובדה ותיאורך את המחמאות שאת מקבלת. זה עוד הוכחה כי את פורחת. ככל שאת פורחת לדעתי, אין לך זכות לקרוא לעצמך "מבוגרת". אומנם נכון, את כבר לא בת 15 אך בכל זאת ממשיכה להיות צעירה ופורחת כמו בגיל 15. זה לדעתי, אמור לתת לך חוסן ורצון לשאוף לנצל את הפוטנציאל הזה, לאושר משלך, שאת יוצרת ולא להנות מנדבות תשומת לב של גברים/בעלים "שבעים" שרק מחפשים הזדמנות להרגיש יותר צעירים ופורחים על חשבונך. ואת, מקריבה את עצמך למענם?! אני יודע שמאוד קל להגיד אך קשה לבצע. יחד עם זאת, תנסי לנתח את התנהגויותך, גישות וציפיות מהגבר הפוטנצילי שלך שאת מבטאת אף באופן בלתי מודע. הרי היהי חבל אם תיגשי "ישר לעיניין" ותלדי את ילדך בדרך של הזרעה מבלי שנסית להשקיעה את מלוא מאמצך לעבודה וניתוח של עצמך. (אני יודע שניסית אבל...) את עוד תספיקי ללכת בדרך הזאת, שלטענתך די מבעסת ולדעתי, בכל זאת יותר קלה מזאת שהצעתי קודם. מה אם זה (הזרעה) לא היהי השנה אלא בעוד שנה וחצי, שנתיים? מה שסיפרת נגע מאוד לליבי. תאמיני או לא, אני נמצא במצב מאוד דומה לשלך. אומנם אני קטן ממך בכמה שנים ובכל זאת, כיוון שאין ביכולתי לעבור הזרעה, שוקל ברצינות את האופציה של אימוץ ילד. נשמע מוזר, לא?! אך, לא רק אישה היא זאת שלא מצליחה למצוא את אותו אחד, המיוחד, שיתאים לה. גם לגבר יש בדיוק את אותה הבעיה. יש אנשים שהם מיוחדים שדורשים יחס וגישה מיוחדת כלפיהם. לא כל אחד יכול להתחבר, להבין ולהעריך אותם. יוצא כך שהם אלו שמשלמים את המחיר בדרך של חיפושים, מציאות ואכזבות תמידים. נשאר רק לקוות שמתישהו זה יקרה. הרי לפני הרמת ידים יש לנסות ולנצל את מלואה האפשרויות כדי שאחר כך לא להאשים את עצמינו ולהרגיש תסכול וחוסר יכולת להחזיר את הזמן אחורה. מקווה מואד שעזרתי לך קצת. מצטער אם העמקתי יתר על המידה בפסיכולוגיה והרביתי במלל. תשמרי על החיוך ומצב רוח טוב. פטר.

פטר

כתבת בלשון המעטה. בנות 40 , הן לא מבוגרות הן קשישות לגמרי. הנה אני בעוד שבוע אכנס לבית אבות...

לפטר

פטר תודה רבה על המחשבה ןהזמן שהקדשת כדי לכתוב בשבילי. אני חושבת על מה שכתבת, זה נכון אני לא מבוגרת ואני באמת פורחת אולי כפי שהיה אומר ליהרב: "כל דבר בעיתו ובזמנו" אז אני לא צריכה להתייאש ובעיקר לנסות. חשבתי גם שאם אני הולכת להיות בהריון אז שוב אני ללא זוגיות וגם יותר מוגבלת מבחינת יציואת ובילויים ואני חייבת לנסות הכל לפני שאני אם אחליט ללכת על אופציה של תרומת זרע. לך כמובן אני מאחלת המון בהצלחה, בריאות ומזל ובע"ה שגם תזכה להקים בית בישראל עם אישה שמתאימה לך

פטר

כתבת בלשון המעטה. בנות 40 , הן לא מבוגרות הן קשישות לגמרי. הנה אני בעוד שבוע אכנס לבית אבות...

לתגובתך...

היי "בת 43"(ס)! מתנצל אם פגעתי. האמת, לא התכוונתי לפגוע במישהי ובך במיוחד. לפי תגובתך, אני דווקא שמח שלא צדקתי בקביעתי. יחד עם זאת, לא צריך להוציא את המילים מהקונטקסט. כמו כן, לשים לב טוב טוב, למי הם מיעדות. הרי הכל יחסי. מה שלא מתאים לך, יכול להתאים למישהו אחר. אין דבר שהוא חד משמעי. כמו שנאמר בפתיח של הסידרה "תיקים באפלה"-"האמת, היא איפשהו ליד!". אם נתחיל להתמקד ולנתח כל מילה ומילה אפשר בקלות ובהצלחה רבה לעשות "סערה בכוס של מים". ערב טוב.

תודה, הסברת

יפה. לילה טוב.

אני בת 35.5 רווקה וחושבת להיות חד הורית. הייתי רוצה להיות נשואה עם בעל אבל אני לא מוצאת בחור שמתאיםלי ואני מפחדת להשאר ללא ילדים . היום נפגשתי עם רופא הנשים המליץ על הפריה מבנק הזרע וגם הלחיץ אותי שאחרי גיל 35 סיכויים להריון פוחתים ואני מתלבטת אם לחכות לבחור המתאים או לחשוב על הפריה מבנק הזרע למרות שרציתי בסקס סוער ולא בהזרעה זה די מבעס. אני נראית טוב מאוד חמודה, משכילה ואפילו כשירדתי מהמרפאה לאוטו, בחורה אחרת עלתה במדרגות היא עצרה ואמרה לי: אני רוצה להגיד לך שאת ממש חתיכה (לא רק גברים מחמאים לי) אני די מחוזרת אך לרב ע"י נשואים, הרופא אמר שאני משדרת עוצמה וכוח וזה מפחיד בחורים לא במובן השלילי אני משדרת אלא שאני יכולה להסתדר לבד בחיים. רציתי לקבל עצה מבחורות שפנו להפריה בהזרעה איך החוייה והחיים אח"כ, גם לקבל עצה מנשים או גבריםשהכירו את בני זוגם בגיל מבוגר,, אחרי שחשבו שכבר לא יתחתנו, אני באמת רוצה זוגיות,בעל,משפחה כמו שאני גדלתי אבל זה לא כ"כ הולך לי.. אניאשמחלקבל עצה ותמיכה אני מאוד רצינית בפנייה שלי ואניאשמח לתגובות מאנשים בעלי ניסיון תודה רבה!1

למתלבטת שלום!

יש אומרים שזיווגו של האדם קשה מקריעת ים סוף ולדעתי זה גם נכון. נכון מאוד שאת יחסית בגיל מתקדם לגבי מציאת בן זוג אבל יחד עם זה את עדיין צעירה ואין לך מה כל כך למהר ולהביא ילד לעולם שלא במסגרת הנשואין, ספרי קצת יותר על עצמך כך אולי נוכל לעזור במציאת בן זוג מתאים. מאחל את כל הטוב שבעולם ובהצלחה. רמי

אל תתיאשי...

אני בחור רווק בן 35 ואני בחור נחמד אך לא חתיך ,ואם את מחפשת בחור טוב להקים משפחה כמוני,אשמח להכיר אותך

מהיכן אתה?

אני מרחובות

מהיכן את?

אני יכול לעזור לך צרי קשר דרך האתר שלי בהצלחה איתמר

לפטר

פטר תודה רבה על המחשבה ןהזמן שהקדשת כדי לכתוב בשבילי. אני חושבת על מה שכתבת, זה נכון אני לא מבוגרת ואני באמת פורחת אולי כפי שהיה אומר ליהרב: "כל דבר בעיתו ובזמנו" אז אני לא צריכה להתייאש ובעיקר לנסות. חשבתי גם שאם אני הולכת להיות בהריון אז שוב אני ללא זוגיות וגם יותר מוגבלת מבחינת יציואת ובילויים ואני חייבת לנסות הכל לפני שאני אם אחליט ללכת על אופציה של תרומת זרע. לך כמובן אני מאחלת המון בהצלחה, בריאות ומזל ובע"ה שגם תזכה להקים בית בישראל עם אישה שמתאימה לך

בקשה לי אלייך

תודה לך על מילותייך וברכותייך היפות! רק דבר אחד אני רוצה לבקש ממך תתפללי עבורי. כדי שמילותייך ואיחולייך יגיעו לאוזני האלוקים!!!

אולי פיספסת אותי

אשמח להכיר אותך המייל שלי z173946@walla.com

תגובה

שלום לך!אני הכרתי אמא אחת,שנכנסה להריון בגיל 35 מבנק זרע,ותוך כדי הריון הכירה גבר,והם התחתנו(הוא ידע שילד לא שלו),אז יש לה בת וילדה לפני שנה מבעלה בן.אז אולי זה מקרה שלך? בהצלחה רבה!!!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר