יתרונות וחסרונות בקשר הנוכחי -אשמח לשמוע דעתכם,

ספקות

שלום ברי, לכל אדם יש את רשימת הדברים החשובים לו יותר - ואת אלה שחשובים לו פחות. ברשימה שלך מופיעים הרבה דברים נפלאים, שבזכותם כדאי להשאר בקשר, אבל גם הרבה דברים שבגללם - לא כדאי. רק אתה יודע - מה יותר חשוב ממה. אין לי עבורך תשובה אוביקטיבית על השאלה הזו, משום שאני באמת חושבת שאין. תקשורת טובה חשובה מאד לזוגיות וגם מין טוב חשוב לזוגיות. אם לא הצלחת לקבל את שנהם - נשאלת השאלה למה, והאם זה באמת קשור אליה, או גם אליך.. נשמע שיעוץ של מספר מפגשים עשוי להועיל לך ואולי גם לזוגיות שלך יועץ טוב ידע להבין למה אין משיכה בקשר, והאם זה בר שינוי, וידע לזהות האם את יכולים להיות מאושרים יחד. אשמח ליעץ או להמליץ כנרת טל מאיר מאמנת ויועצת אישית וזוגית kineret4@bezeqint.net

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

זה לא זה עם כל הכאב

לצערי..

אם הכל כפי שהסברת בידיוק זה לא זה.. החסרונות עולות על היתרונות במקרא הזה עדיף עכשיו מבעוד כמה שנים הנושאים שהעלית מאוד חשובים להמשך קשר יציב.. בהצלחה

לפי דעתי ולפי מה שכתבתה ברור לחלוטין- חוסר התאמה

19:08 16-10-2010|%%posterlink.9310605%%

שלום לכולם, אני מנצל את הבמה כאן כדי לפרוק מחשבות שמטרידות אותי תקופה ואני צריך להגיע לכלל החלטה בנוגע לקשר הנוכחי שאני נמצא בו. אני גר עם חברתי כ3 חודשים ואנו יוצאים כמעט שנה וחצי. הכרתי אותה דרך חבר משותף. אנו כרגע במצב שבו אני לא בטוח אם זו האישה שאני מעוניין להקים איתה תא משפחתי או לא. אני בספקות. היא לעומתי לא . אני בן 32 והיא בת 28 הכנתי רשימת יתרונות וחסרונות על מנת כן לנסות לגבש החלטה: אשתף אתכם: יתרונות: 1. מסתדרים טוב ומבינים אחד את השני. 2. עברנו דרך יחד והוכחנו אחד לשני שאנו יכולים לעבור סיטואציות לא פשוטות יחד . 3. רמת התקשורת שלנו טובה מאד ואנו מסוגלים לדבר על הכל. היא מלאת חום ואהבה, ונתינה. 4. באה ממשפחה עם חינוך וערכים. 5.המשפחה שלה מקסימה. 6. היא מצחיקה ואנחנו עושים כיף יחד. חסרונות: 1. יש לחברתי רגעי חרדה/ משבר והיא לא עומדת איתנה מול קשיים.אני מרגיש כי אני סוחב אותה לפעמים והעומס לא מכביד עלי אלא הדוגמא האישית שהיא מקרינה, תכונת אופי חלש 2. קשה לה לזרום, או לשחרר דברים והכל מאד עובד דרך הרגש- יותר מדי. 3. לא מיס יוניברס, עד שלעיתים איני מעוניין לקיים יחסי מין. 4. הסקס לא משהו, מעט חסום, חוסר במשיכה. 5. לא אוהב להתנשק איתה. 6. אין התלהבות ואין משיכה , ועוד אחרי שנה וחצי. אם נתחתן אני לא יודע אם היא בחירת לבי. לא בטוח האם אני מעוניין להביא איתה ילדים. יש בי קנאה למראה נשים יפות יותר. היא מעט חולה, ומצבה הבריאותי לא כל כך טוב, אני חושש כי אני אשאר איתה ואתן מעצמי , ואאפשר לקשר להימשך, משום שאני חרד לבריאותה. זו הרשימה שכתבתי , מעט ארוך אבל כל מילה חשובה. אני מהסס כרגע ועדיין מתקשה להגיע להחלטה- אשמח לשמוע תגובה ממישהו חיצוני . מודה לכל המגיבים מראש- שבוע טוב ברי

hanatulshaycot

גבר הבוחן כך את זוגתו אינו ראוי לעצמו ולכן היא אינה ראויה לו.כשהתשתית משביעה רצון החסרונות כלא היו ולהיפך בשלב מאוחר יותר.חסרונותיה הן טיבך לפי השקפתך הלא חכמה.כשהתשתית ראויה תוך כדי הזוגיות אתה אמור להמליא לא את חסרונותיה אלא את השקפת עולמך.לאחר תקופה מסויימת תהיה בטוח בזוגיות שלכם?היא שלך אמורה להיות ובמקרה שלך היא איננה?
19:32 18-10-2010|%%posterlink.9310605%%

עדכון לאחר שיחה כנה מאתמול..הצד שלה..

טוב, דברנו על הכל ופתחנו דברים מצ"ב בנקודות: חברתי טוענת כי: אני אדם אטום, ללא רגש ברגע שאני חש חולשה ישר שולף משפטי כח ומנטרות כדי לא להתפס חלש. אני כל הזמן מבקר אותה, והיא במבחנים אצלי היא לא חופשיה איתי. הסקס קשור בביטחון( ברגעים האינטימיים,) ואם אני עוד מחליט אם אנו מתאימים או לא זה פוגע בו אנושות. לא אומר לה שאני אוהב אותה. כשהיא שומעת זאת ברחוב אצל זוגות אחרים נצבט לה הלב. מגיע לה שיאהבו אותה. מה אתם אומרים? קראתם כרגע גם את הצד שלה.

תפרדו

ושיהיה לך בהצלחה בהמשך

שלום לכולם, אני מנצל את הבמה כאן כדי לפרוק מחשבות שמטרידות אותי תקופה ואני צריך להגיע לכלל החלטה בנוגע לקשר הנוכחי שאני נמצא בו. אני גר עם חברתי כ3 חודשים ואנו יוצאים כמעט שנה וחצי. הכרתי אותה דרך חבר משותף. אנו כרגע במצב שבו אני לא בטוח אם זו האישה שאני מעוניין להקים איתה תא משפחתי או לא. אני בספקות. היא לעומתי לא . אני בן 32 והיא בת 28 הכנתי רשימת יתרונות וחסרונות על מנת כן לנסות לגבש החלטה: אשתף אתכם: יתרונות: 1. מסתדרים טוב ומבינים אחד את השני. 2. עברנו דרך יחד והוכחנו אחד לשני שאנו יכולים לעבור סיטואציות לא פשוטות יחד . 3. רמת התקשורת שלנו טובה מאד ואנו מסוגלים לדבר על הכל. היא מלאת חום ואהבה, ונתינה. 4. באה ממשפחה עם חינוך וערכים. 5.המשפחה שלה מקסימה. 6. היא מצחיקה ואנחנו עושים כיף יחד. חסרונות: 1. יש לחברתי רגעי חרדה/ משבר והיא לא עומדת איתנה מול קשיים.אני מרגיש כי אני סוחב אותה לפעמים והעומס לא מכביד עלי אלא הדוגמא האישית שהיא מקרינה, תכונת אופי חלש 2. קשה לה לזרום, או לשחרר דברים והכל מאד עובד דרך הרגש- יותר מדי. 3. לא מיס יוניברס, עד שלעיתים איני מעוניין לקיים יחסי מין. 4. הסקס לא משהו, מעט חסום, חוסר במשיכה. 5. לא אוהב להתנשק איתה. 6. אין התלהבות ואין משיכה , ועוד אחרי שנה וחצי. אם נתחתן אני לא יודע אם היא בחירת לבי. לא בטוח האם אני מעוניין להביא איתה ילדים. יש בי קנאה למראה נשים יפות יותר. היא מעט חולה, ומצבה הבריאותי לא כל כך טוב, אני חושש כי אני אשאר איתה ואתן מעצמי , ואאפשר לקשר להימשך, משום שאני חרד לבריאותה. זו הרשימה שכתבתי , מעט ארוך אבל כל מילה חשובה. אני מהסס כרגע ועדיין מתקשה להגיע להחלטה- אשמח לשמוע תגובה ממישהו חיצוני . מודה לכל המגיבים מראש- שבוע טוב ברי

לצערי-אתם לא מתאימים

19:32 18-10-2010|%%posterlink.9310605%%

עדכון לאחר שיחה כנה מאתמול..הצד שלה..

טוב, דברנו על הכל ופתחנו דברים מצ"ב בנקודות: חברתי טוענת כי: אני אדם אטום, ללא רגש ברגע שאני חש חולשה ישר שולף משפטי כח ומנטרות כדי לא להתפס חלש. אני כל הזמן מבקר אותה, והיא במבחנים אצלי היא לא חופשיה איתי. הסקס קשור בביטחון( ברגעים האינטימיים,) ואם אני עוד מחליט אם אנו מתאימים או לא זה פוגע בו אנושות. לא אומר לה שאני אוהב אותה. כשהיא שומעת זאת ברחוב אצל זוגות אחרים נצבט לה הלב. מגיע לה שיאהבו אותה. מה אתם אומרים? קראתם כרגע גם את הצד שלה.

לא אוהב להתנשק איתה

לא אוהב את הסקס איתה ורק אחרי שנה וחצי אתה פשוט לא אוהב אותה אולי מכבד, מעריך אבל לא אוהב לא נמשך ואיך יש לכם תקשורת טובה אם אין לכם את הדבר הבסיסי אני אומרת להפרד לשניכם מגיע יותר ממה שהקשר הזה נותן לכם.

הצד שלה

מגיע לה שיאהבו אותה בטוח יהיה מי שיתלהב ממנה היא בטח לא נראית כל כך נורא על טעם וריח ... אז אולי היא לא הטעם שלך כל הדברים שהעלת כל הנקודות הן מאוד יפות וחכמות, אבל שאין משיכה אמיתית ואין כימיה אין כלום, אתה לא אוהב להתנשק איתה, אמרת הכל ולא יעזרו כל הדברים הנחמדים האחרים שיש לכם ביחד.

אולי

תסיים את הקשר? כך שבעתיד תוכל למצוא את הבחורה שלא תגרום לך לספקות?!

ספק אומר לא!

לדעת,כדי להתחתן עם בן/בת הזוג צריך להרגיש שאין אדם שמתאים לך יותר ממי שעומד מולך. ספק=לא.רק תהיה בטוח שאתה לא מתבלבל ומפרש את הפחד כספק.בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר