עד כמה יש לכם פרטיות במקום העבודה?

נכון, מקום העבודה זה לא מקום פרטי אלא מקום ציבורי, בדרך כלל משרד עם עוד עובדים. אבל אני לפעמים מרגיש שאין לי פרטיות בעבודה. נכנסתי היום במחשב לבדוק תשובה במייל מהבנקאי שלי ואני רואה את העובד שלידי ממש עובר עם העיניים על המסך שלי. לא היה לי נעים לסגור את המסך ישר אבל אני לא יודע אם להגיד לו משהו על זה כי זו לא פעם ראשונה. (וזה לא שהוא הסתכל כי נכנסתי לאתר שלא קשור לעבודה, כי זה ליגיטימי במקום בו אני עובד, זה לא משהו חריג בכלל)

אין פרטיות בעבודה אבל מה שיותר מעניין

אותי זה לדעת איך הגעת לרמה של פרטיות כזו עם הבנקאי שלך שהוא שולח לך מיילים לעבודה?

אני יודע למה אתה מתכוון

פנית למישהו בנושא?

לא פניתי. למי אתה מתכוון שאני צריך לפנות?

נכון, מקום העבודה זה לא מקום פרטי אלא מקום ציבורי, בדרך כלל משרד עם עוד עובדים. אבל אני לפעמים מרגיש שאין לי פרטיות בעבודה. נכנסתי היום במחשב לבדוק תשובה במייל מהבנקאי שלי ואני רואה את העובד שלידי ממש עובר עם העיניים על המסך שלי. לא היה לי נעים לסגור את המסך ישר אבל אני לא יודע אם להגיד לו משהו על זה כי זו לא פעם ראשונה. (וזה לא שהוא הסתכל כי נכנסתי לאתר שלא קשור לעבודה, כי זה ליגיטימי במקום בו אני עובד, זה לא משהו חריג בכלל)

מה כל כך דחוף?

אם זה כל כך מפריע לך אז אל תפתח מיילים הקשורים לחשבון שלך במקום ציבורי (בעבודה). תחכה שתגיע הביתה

אין פרטיות בעבודה אבל מה שיותר מעניין

אותי זה לדעת איך הגעת לרמה של פרטיות כזו עם הבנקאי שלך שהוא שולח לך מיילים לעבודה?

חחחחחח

או שהוא בחורה בלונדינית עם עיניים תכולות או שהבנקאי היא בנקאית? :-) שתף...שתף....

למה ישר לקשר את זה לסקס?

הבנקאי שלי הוא בנקאי (ולא, לא בנקאית). המיילים הם מקצועיים ביותר, אל תנסו לקחת את זה למקום אחר.. בנוגע לשאלה מה כל כך דחוף- זה לא שזה משהו ממש ממש דחוף אבל השירות LIVE הזה מאוד נוח לי כי הוא חוסך זמן אז למה אני לא יכול לחסוך זמן בעבודה ואני צריך לחכות עד שאגיע הביתה?

אני צוחק...

נשמע טוב, צ'אט און-ליין זו בהחלט התקדמות מבחינה בנקאית.

מסכים איתך

מבחינתי שירות זה א' ב' בכל תחום , לא רק בנקאות, גם קופת חולים, חברות כבלים, סלולר, מנוי לעיתון. עצם זה שיש אפשרות לדבר עם הבנקאי לא רק על ידי הגעה סניף או על ידי התקשרות לסניף ולחכות שעה על הקו שפקיד מעביר אותך לפקיד אחר ובסוף מי שאתה צריך בכלל בהפסקת צהריים חוסך הרבה זמן. אגב זה לא רק במיילים יש אפשרות גם ל SMS, שכרגע אני אישית פחות משתמש בזה כי יש לי סלולרי חדש ואני קצת מסתבך איתו..

מה הבעיה לסגור?

כשאני מרגישה שפולשים לי לטריטוריה אני מעלה חלון אחר... לגיטימי הרצון לדעת על צרות של אחרים הוא ידוע מוכר ובאיזהשהו מקום עושה טוב על הלב אז אל תתן לאף אחד לשתות לימונדה על חשבונך . באלגנטיות...

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר בניית אתרים בחינם בניית אתרים בחינם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר