סגירת המינוס בבנק - כן או לא?

פגשתי בחור שמעוניין בקשר דיסקרטי איתי (הוא נשוי...) ובתמורה הוא מוכן "לסדר" אותי כלכלית. מצד אחד לא ממש בא לי להכניס את עצמי למצב הזה אבל מצד שני המינוס שלי בבנק גרוע עד כדי כך שמנהל הבנק בעצמו מתקשר אלי... סתם, הוא שולח את הפקידות להתקשר אליי כל יומיים בערך... מה כדאי לי לעשות???

לכי לעבוד !!!

או שתקחי את הכסף בידיעה שאת לא יותר מ- - - זונה ! כן כן - - - זונה !!! אין דרך לייפות את זה או לקרוא לילד בשם אחר ... זה שהוא זבל של בן אדם שבוגד באשתו - - זה דבר אחד וזה כבר עניינה של המסכנה שהתחתנה איתו. אבל חוץ מזה, הוא גם זבל של בן אדם שמקטין אותך לרמה של - - זונה !!! לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה !!! ובמיטה שלו כנראה גם יש סקביאס... יאללה שחררי - בסוף הכל מסתדר

זה מאד פשוט... יותר ממה שאת חושבת

דבר ראשון.. אל תלכי עם גבר נשוי.. טיפ לחיים דבר שני... למה שלא תרחרחי קצת וחפשי לך סניף אחר, בנק אחר.. תזכרי שאת לא חייבת להם כלום. את אחראית למעשייך ואל תתני לאף אחד לכפות עלייך את רצונו. יש סניפים אחרים שישמחו לעזור לך. בהצלחה !!

היי

קחי הלוואה ותסגרי את המינוס. את יכולה לקחת אותה בסניף בו מתנהל חשבונך או דרך חברות האשראי הנותנות הלוואות, או לעבור לסניף אחר ולקחת משם. בכל אופן, בסניף בו מתנהל חשבונך היי החלטית ואפילו שלחי מכתב על רצונך בהלוואה (במכתב רשום או בפקס שלאחריו תתקשרי ותוודאי שהפקס הגיע - ורישמי את שם המאשר).

מסתבר שבזמננו מוכנים

לעשות הכל למען הכסף, לא תמיד בדרך הוגנת וטהורה.

הייתכן שגם מנהל הבנק

חושק בך?

פגשתי בחור שמעוניין בקשר דיסקרטי איתי (הוא נשוי...) ובתמורה הוא מוכן "לסדר" אותי כלכלית. מצד אחד לא ממש בא לי להכניס את עצמי למצב הזה אבל מצד שני המינוס שלי בבנק גרוע עד כדי כך שמנהל הבנק בעצמו מתקשר אלי... סתם, הוא שולח את הפקידות להתקשר אליי כל יומיים בערך... מה כדאי לי לעשות???

מינוס בבנק

הרבה אנשים מוצאים את עצמם במינוס בבנק, בגלל התנהלות כלכלית גרועה. לא כדאי שתלמדי להתנהל נכון, לפני שאת מוכרת את גופך וחרותך תמורה כסף?

כנרת טל מאיר

מאמנת ומטפלת הוליסטית

יועצת אישית-זוגית ומשפחתית

kineret44@gmail.com

....אל תיתפתי...תעשי הלוואה. תצאי לעבוד...מה את עושה?!

ותחשבי טוב אם היית רוצה שבעלך יצא עם השכנה שלך....לאותה מטרה .יענו בגלל מטרת חסד עבורה ניצול מיני שלא נדע..רשע גדול.ויש לו אישה וילדים שאוהבים אותו..ואת היית ניפגעת מכך..גועל נפש ושפל ביותר...

תסתכלי ימינה ומשמאלה הפתרון מתחת לאף

מבין את מצבך... חפשי במדיות את הבחור הזה מהפרסומת... ותעשי בדיוק מה שממליצים לו שם רמז - היפרדי מהסניף ועברי לשם..

קחי הלוואה, היא תעיקעליך פחות מאשר הקשר הזה

והיא גם נגמרת מתישהו, אלה לפעמים נדברים לך לחיים לכמה שנים עכשיו באמת אל תכנסי לשם בהצלחה

הייתכן שגם מנהל הבנק

חושק בך?

היא יכולה

גם לתבוע אותו וגם לעבור בנק מה שנקרא דאבל בשש בש

אסור!! למנהל לנצל את

הסמכות שלו להשגת מטרות שאינן הולמות!

תגובה לסגירת המינוס

עלייך להבין שחיים רק פעם אחת את לא הראשונה וגם לא תהיי האחרונה שיש לה מינוס בבנק תתאזרי בסבלנות חבל לעשות דבר ואחר כך להתחרט עליו כל החיים קחי לדוגמא שהנשוי מחסה לך את המינוס הרי תמשיכי לבזבז ותמיד תהיי תלויה בו וזהו קשר לא בריא מה יקרה אם תתאהבי??? מה יקרה אם תירצי לצאת מהקשר הזה והוא לא יסכים???
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר