אנחנו מחפשות נשמה טובה ולא מאנייק

אחד שיתקשר אחרי הפגישה הראשונה, אפילו רק כדי לספר שהיה כייף, ולא ייתן לנו להתייבש על הקו שלושה ימים. אחד שיהיה ג'נטלמן ויציע לשלם - אפילו אם לא נסכים ונדרוש לשלם חצי-חצי. אחד שיביא פרחים לפעמים - רק כי זה נחמד. אחד שיגיד לנו שאנחנו נראות טוב, סקסיות ומהממות. אחד שישים עלינו יד כשאנחנו מטיילים ברחוב או בקניון, כדי להראות "בעלות". אחד שלא ישכח שאנחנו קיימות, גם כשהוא עם חברים או רואה כדורגל. אחד שיביא קפה למיטה אחרי סקס, או ימלא אמבטיה חמה עם קצף. אחד שיבוא איתנו לבכות בסרטי בנות. אחד שיהיה הראשון לבקש סליחה, אפילו אם הוא זה שצודק. רק אחד כזה יקנה אותי ורצוי שאחד שנראה טוב+...

סקס, אהבה יפה, יחסים

עדיין קיימיםפ גברים יפי נפש, לא חושבים רק על סקס או ניצולת, יש שאוהבים לשוחח על חא ועל דא, אם לא נתקלת בכאלה אז כנראה לא חיפשת נכון.

בול פגיעה

תיאור יותר קרוב מזה לתאר אותי מזמן לא קראתי

שאלה לנשים (או יותר נכון תעזרו לי להבין משהו)

שלום!! לפני כשבועיים הפסקתי לצאת עם בחורה שיצאתי איתה כמה חודשים- אחרי שהיתה לי שיחה מוזרה משהו עם חברה טובה שלי אני מבקש את דעתכן: במערכת היחסים האחרונה שלי (ובכלל) אני נותן מכל הלב, אני קונה מתנות מפנק מכין ארוחות רומנטיות- ובכלל דואג לדברים הקטנים והנחמדים נגיד שכשהיא מתעוררת אז יחכה לה קפה- כשהיא חוזרת מהעבודה אז בדרך כלל היה הייתי מכין לה את האוכל שהיא אוהבת- תמיד הפתעתי אותה במתנות (לפעמים גם סתם במשהו קטן כמו חולצה שהיא אהבה ולא קנתה- או איזה פוסטר מסרט שאני יודע שהיא ממש אוהבת- או סתם להכין לה דיסק לרכב עם השירים שהיא אוהבת וכ'ו),גם בסקס שמתי לב לדברים שהיא אוהבת ולא קרה אף פעם שגמרתי לפניה ובכלל תמיד התייחסתי אליה כמו לנסיכה- נכון שיש לי את החסרונות שלי (לא חשבתי שאני מושלם) בשיחה עם ידידה שלי שמכירה אותי שנים אמרה לי שלדעתה אני צריך להפסיק להשקיע כל כך במערכות יחסים והשתמשה במשפט הידוע לשמצה אבל כשזה בא מאישה זה נשמע אחרת "נשים אוהבות גברים שמתיחסים אליהן כמו לזבל"- עכשיו אני לא מבין ואת האמת גם לא מוכן לקבל את השטויות האלו- זה אולי תפס כשהיינו ילדים אבל היום בגיל 29 חשבתי שהמשחקים נגמרים? תענו לי בבקשה מה אתן חושבות? אתן מעדיפות שיתיחסו אליכן כמו "לזבל" או כמו לנסיכות תודה

אני אומרת שהידידה שלך פשוט מרשעת!!!

גברים אוהבים ביצ'יות זה המשפט הידוע יותר לשמצה :) בכל מקרה קח משפט לאורך ה"מסע" שמרני אל מידידי כי משונאי אשמר בעצמי" אם אתה אוהב להשקיע זה אומר שזה מי שאתה אל תוותר אל תשתנה - { לאחרונה דיברתי עם מישהו מהעבודה גבר נשוי שאומר שהוא כל יום הוא מאוהב באישתו הוא לא מפסיק להגיד לה שהוא אוהב אותה ומפנק כמו שאתה את חברה שלך וחשבתי ,כמובן בלב, תענוג אמיתי שישאר להם ככה קשר שהוא דבק לדעתי לא נחמד אבל פינוק תמיד מתקבל בברכה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר