ידידי לשעבר שהתחתן עים בחורה '' הוט קוטור ''

שלום לכם . רציתי לשתף אתכם במקרה שקרה לי אתמול אחרה''צ כשהייתי עים חברתי בתצוגת אופנה בקניון בחיפה . כשישבתי עים חברתי אז פתאום שמתי לב , ששתי שורות לפניי יושב בחור שמוכר לי , היו לו משקפיים ולידו ישבה בחורה ואח''כ גם ראיתי תינוק חמוד בלונדיני . עזבתי את ההופעה לפני הזמן ועים מחנק של בכי בגרוני , זה היה א' שלמד בכיתה מעליי בתיכון וגם היינו ידידים תקופה מסויימת ( א' בן ה-39 הוא בחור סולידי , קצת '' חנון '' ובשנים האחרונות הוא מורה באותו תיכון בו למדנו ) . הפעם האחרונה שראיתי את א' היתה לפני שנתיים וקצת , בשכונה שלי ( אני אז הייתי גרושה טרייה ) וסיפרתי לו שכשהייתי נשואה שנה , אז גרתי בכרמל , אז הוא ענה לי '' איזה כיף לך , אני גר בשכירות בקריות '' , אני בספק אים ניתן להקים משפחה בדירה שכורה מצ'וקמקת , יש לי הרגשה שאותו ידיד לשעבר התחתן עים בחורה בגלל הכסף שלה , ואים זה באמת ככה , אז טוב שראיתי את ''הצד האפל '' שלו ( למות שזה כאב לי בהתחלה וגם קינאתי ) . נ.ב. מה דעתכם על התופעה של גברים שמעדיפים ביצ'יות ? ביי .

מי הביצ'ית בסיפור?

כמה שאלות ברשותך:

1.האם את מכירה את הבחורה באופן אישי? 2. איך את יודעת שהיא כל כך עשירה עד ש"שווה" להתחתן איתה אך ורק בגלל זה? 3.ונניח שאכן יש לה המון כסף: האם יתכן שיש לה גם כמה תכונות טובות חוץ מהזוועה הזו (כסף), שבגללן הוא התאהב בה ובחר בה להיות אישתו, או שאין אופציה כזו? 4.האם כסף זה דבר רע? לי דווקא היה מתאים שיהיה לי כסף. נראה לי לא רע בכלל. 5.האם להתחתן עם מישהו שיש לו כסף זה מעשה "אפל"? 6. האם כל מי שיש לה כסף היא בהכרח ביצ'ית? 7.אם להאמין בסעיפים 5+6 מקלים על קינאתך הבלתי מובנת (בחייך! הייתם כולה ידידים בתיכון!עברו 20 שנה מאז! צאי מזה!) אז שיהיה לך בכיף. לי אישית זה נשמע כמו סתם צרות עין. איך האמירות האלה שלך מתיישבות עם משהו שכתבת פעם:"הייתי נשואה לבחור "בן טובים", בסוף התגרשתי ממנו כעבור שנה ,בין היתר כי גיליתי שהוא והוריו עשירים אבל קמצנים". כלומר זה שלא קיבלת מהם כסף הפריע לך עד כדי גירושין. וזה שאת התחתנת עם בן טובים זה היה בסדר, וכשידידך התחתן עם בת טובים זה רע? איך ולמה?

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר בניית אתרים בחינם בניית אתרים בחינם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר