פוזי....................

פוזי....................

ראיתי ששאלת היכן אני מאמי שלי... אז אני מסתכלת עליכם תמיד!!! וקוראת, צוחקת נהנית... באמת למה העלו שרשור כל כך ישן... (פעם הייתי עושה דברים גסים היום אני מבוייתת) אני עוד לא חובקת תינוק קטן (למעשה תינוקת) היא עדיין בבטן נחה ממתינה להיות מבושלת לגמריי אם אם רוצה לדעת בדיוק אז בערב ראש השנה 12/9 אני אמורה לקבל לידיי את התינוקת החדשה שלי.... זה התאריך שאני אמורה ללדת בו... אני מאושרת, כל כך מאושרת... טוב לי ואני מאוהבת... היום רשמתי את נוי (הילדה הגדולה) לבית ספר חדש ליד הבית שבו אגור עם הבן זוג שלי, הוא קורא לי "אישתי" ואני קוראת לו "בעלי" למרות שבפועל עוד לא התחתנו אבל מה שחשוב זה איך מרגישים ואנחנו שניינו מרגישים שמצאנו את האושר.... לפעמים אני מתגעגעת אליכם המון, אבל כבר אין לי יותר מידי זמן לשבת ולכתוב כאן, רק אם ממש פנוי לי אני בודקת מה כתבתם... אני אוהבת אותך, את הליצן עם קוביות השוקולד, את יעלי המלכה, את כנרת את החתול אם הוא עוד בסביבה ואת כולם.... בטוח שכחתי מישהו אבל אני אוהבת ממש את כולם... תמיד אזכור בחיוך את הימים שנפלתי איתך מהדף... את השירים שכתבתי כאן, את הלילות שעברתי כאן ואפילו את הגסויות שדיברנו... אבל היום אני כבר חובקת דברים אחרים שממלאים אותי ואת כל מה שהיה לי חסר אז וחיפשתי כאן כבר מצאתי אצלו בין זרועותיו... ושוב אני אומרת טוב לי ואני מאוהבת!!! הלוואי שלכולם תהיה אהבה כמו שלי וכולם יהיו מאושרים... אז זהו פוזי לבינתיים נשיקות... ואם תראי מישהו שעוד זוכר אותי עובר בסביבה תמסרי לו נשיקה....

נונצ'קה

כמה טוב לשמוע ממך,ולדעת שאת.."עוקבת" אחרינו שיווווווווווו שנים..שנים..... חסכת לי את כל השאלות חחח כי נתת את מירב האינפורמציה.. רגע פףףף תני לקחת אויר מה זה הפתעת- בגדול אתמול אחרי הכתיבה,התחלתי לעשות חישובים - ידעתי שזה על הגבול - מסתבר שאז עוד היית ממש ממש בתחילת הדרך. אני שמחה בשבילך חבל"ז ואיך שהילדה גדלה והזמן רץץץץץץץץץץץץץץץץ אז מה..מתבייתים יפה לך נגמרו השרשורים ההזויים וטוב לדעת שנרגעת ואת מאושרת וטוב לך החתול מזמן לא בסביבה פה ושם משמיע איזה מיאווו קטן את שכחת את פיתל'ה..שם אצל השכנים..מבקרת גם שם לפעמים ? אני עושה סבב נוכחות ...אצל כולם עדיין עובדת או שפרשת ?? שולחת לך המון המון חיבוקים ..ונשיקות מאחלת לך את כל הטוב שבעולם - וחסר לך לא לעדכן על הלידה הממשמשת ובאה - העיקר שתהיה לך לידה קלה רק אושר ואהבה (וחסר שהאייקונים,לא יופיעו )

" שלהבות קטנות יוצרות ביחד אור גדול : גרגר קטן של חול הופך לפנינה בתוך צדפה " כעת , כשדברים רשומים אשתדל לדייק יותר ביום הולדתך, קוביות בולטות החוצה - כפי שגומות נכנסות פנימה - עדיין חיי ובועט,,,

גם לי היא בועטת בבטן...

היי ליצן קטן... מה שלומך??? אני רואה שאתה מרבה בנסיעות... כולן מחפשות אותך כאן ואיפה אתה??? כן טוב לי, מזה הרבה זמן שלא ידעתי מה זה אושר ועכשיו הוא מנת חלקי... עצם העובדה שזכרת את יום ההולדת שלי כיפרה על הפיספוס הקטן, מה שחשוב הוא ההתיחסות והעובדה שזכרת אותי... אתה מדהים תמיד היית... מה שלום כולם בביתך? אתם מאושרים? התגעגעתי... באמת שהתגעגעתי...

נונצ'קה

כמה טוב לשמוע ממך,ולדעת שאת.."עוקבת" אחרינו שיווווווווווו שנים..שנים..... חסכת לי את כל השאלות חחח כי נתת את מירב האינפורמציה.. רגע פףףף תני לקחת אויר מה זה הפתעת- בגדול אתמול אחרי הכתיבה,התחלתי לעשות חישובים - ידעתי שזה על הגבול - מסתבר שאז עוד היית ממש ממש בתחילת הדרך. אני שמחה בשבילך חבל"ז ואיך שהילדה גדלה והזמן רץץץץץץץץץץץץץץץץ אז מה..מתבייתים יפה לך נגמרו השרשורים ההזויים וטוב לדעת שנרגעת ואת מאושרת וטוב לך החתול מזמן לא בסביבה פה ושם משמיע איזה מיאווו קטן את שכחת את פיתל'ה..שם אצל השכנים..מבקרת גם שם לפעמים ? אני עושה סבב נוכחות ...אצל כולם עדיין עובדת או שפרשת ?? שולחת לך המון המון חיבוקים ..ונשיקות מאחלת לך את כל הטוב שבעולם - וחסר לך לא לעדכן על הלידה הממשמשת ובאה - העיקר שתהיה לך לידה קלה רק אושר ואהבה (וחסר שהאייקונים,לא יופיעו )

עובדת בטח עובדת...

אני מאלה שעובדים עד היום האחרון, ובעצם למה לא?? הריון זו לא מחלה... פיתהל'ה איך שכחתי אותה תמסרי לה ד"ש ונשיקה.... אל תדאגי יפתי אני אעדכן כשהעוללה תגיח לעולם... בינתיים

גם לי היא בועטת בבטן...

היי ליצן קטן... מה שלומך??? אני רואה שאתה מרבה בנסיעות... כולן מחפשות אותך כאן ואיפה אתה??? כן טוב לי, מזה הרבה זמן שלא ידעתי מה זה אושר ועכשיו הוא מנת חלקי... עצם העובדה שזכרת את יום ההולדת שלי כיפרה על הפיספוס הקטן, מה שחשוב הוא ההתיחסות והעובדה שזכרת אותי... אתה מדהים תמיד היית... מה שלום כולם בביתך? אתם מאושרים? התגעגעתי... באמת שהתגעגעתי...

אני כאן,,, אני שם ,,, ובכל מקום בעולם,,,

זה מתוך הצריף של תמרי שלומם של הראשנים ואהבת חיי טוב מתמיד, שלומי מעולם לא היה טוב יותר, אבל את יודעת כבר שזה מנת חלקם - של אלה שחיים את דרך האושר כייף לראות שעלית על הדרך - שמחה וצוחקת היית תמיד, אבל אושר זו הגדרה אחרת,,,

עובדת בטח עובדת...

אני מאלה שעובדים עד היום האחרון, ובעצם למה לא?? הריון זו לא מחלה... פיתהל'ה איך שכחתי אותה תמסרי לה ד"ש ונשיקה.... אל תדאגי יפתי אני אעדכן כשהעוללה תגיח לעולם... בינתיים

בוקר טוב

יפה לך שאת עדיין עובדת פיתה נמצאת "שם" בכינוי "כיפה אדומה" ..הפיתה כבר לא כ"כ טרייה מותק שיהיו לך רק ימים מאושרים ורק אהבה בלב

היי נונצ'יקית - איזה הפתעה - ציפור קטנה לחשה לי באוזן שנזכרת בי פתאום

איזה יופי לשמוע שהאושר הגיע לביתך והשמחה ממלאה את ליבך והכי הכי מפתיע שאוטוטו תצטרף אלייך תינוקת במזל טוב אז מאחלת לך שהשמחה והאושר ישארו בביתך ושרק אהבה תשכון בלב אוהבת אותך ושמחה לראותך שוב ולו לרגע קט. לחייך נונצ'יקית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר