נמאס לי

נמאס לי

היי, אני אלמן צעיר בן 38 נראה טוב גבוה+ילדים נפלאים,נמאס לי מטרוף הדייטים,רוצה להכיר רצינית להשתקע אתה,ואולי אף להרחיב את המשפחה.....אשמח לתגובות.

שמחה להכיר

מבינה את יאושך, גם אני התייאשתי כבר מההכרויות דרך האינטרנט, אבל אני חושבת שאסור להתייאש בסוף זה יגיע. אשמח אם תכתוב ותספר קצת על עצמך. ביי וחג שמח!!

תלתל...בשבילך

היי,מאיפה בכלל להתחיל? לספר על עצמי....זה יקח יובלות...ובכלל ואם כבר,אז לא בפורום רחב...איך אפשרי?

היי

אשמח אם תכתוב לי על עצמך לאי-מייל : atalia2@017.net.il ביי

נמאס לי

היי, אני אלמן צעיר בן 38 נראה טוב גבוה+ילדים נפלאים,נמאס לי מטרוף הדייטים,רוצה להכיר רצינית להשתקע אתה,ואולי אף להרחיב את המשפחה.....אשמח לתגובות.

שבת שלום

מייאש, בהחלט, אך מזה לא תגיע הישועה. הלואי שזה היה פשוט כמו שזה נראה. קח פסק זמן.חזור עם אנרגיות...חייבת להיות ה-אישה שמתאימה גם לך... בהצלחה.

ל..טל

כרגע אני בהחלט בפסק זמן מאתרי ההכרויות,ממש נהנה לפגוש שוב אנשים ונשים "ברחוב"...בעקרון אני נותן "לטבע לעשות את שלו" גורל אם תרצי..ואם בכל זאת היא תופיע וגם אם זה דרך הרשת... אקבל זאת באהבה.

נמאס לי

תשובה מתלתל

תרשום לי לאיזה אי-מייל לענות לך כי זה יצא לא ברור.

איך לא יצא ברור...איך?

tdky@walla.com

נמאס לי

:)

חושבת לעצמי בשבת שימשית ומקסימה שעם כל היופי הזה (ויפה..באמת)נמאס לי מהחיפוש המייגע.. מייחלת למצוא את החבר הכי טוב שלי :) גם אני עייפתי אם כי לא נואשתי :) חושבת כיצד אוכל להכיר לא דרך פגישות עיוורות אלא דרך מפגשים מעניינים של מחפשים כמוני.. רעיונות? שלי

גם לי נמאס מדייטים. לא מוצאת בחור רציני. מאיפה אתה?

חושבת לעצמי בשבת שימשית ומקסימה שעם כל היופי הזה (ויפה..באמת)נמאס לי מהחיפוש המייגע.. מייחלת למצוא את החבר הכי טוב שלי :) גם אני עייפתי אם כי לא נואשתי :) חושבת כיצד אוכל להכיר לא דרך פגישות עיוורות אלא דרך מפגשים מעניינים של מחפשים כמוני.. רעיונות? שלי

i think that....

אני חושב שפשוט צריך לצאת לשמש ברחוב,לעשות סידורים,לפגוש אנשים,וכך להכיר,הכי טוב.

גם לי נמאס מדייטים. לא מוצאת בחור רציני. מאיפה אתה?

מכה על חטא

זה לא שלא מצאתי רציניות,כן מצאתי. פשוט נהייתי בררן,ואני מחפש אשה שהיא גם חכמה גם טובת לב (שזה מכיך בתוכו סעיפים רבים כגון קצת תמימות)וגם נראית כמו שאני אוהב.ואת 3 המרכיבים האלו,התקשיתי למצוא,ועד שכן...אז בסוף היא יוצאת לא רצינית או סטוציונרית. אני מרמת השרון,המייל שליtdky@walla.com ,אשמח להכיר סוף סוף אולי את האחת.

למה כוונתך בתשובתך זו?

מפגש / מסיבה של הרבה אנשים ושם תוך כדי...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר