חזרתי מאמריקה

חזרתי מאמריקה

שלום לכולכם, חזרתי מחופשתי באמריקה, עדיין עצובה, אבל עם כוחות מחודשים, לא שמעתי מהאקס שלי מילה אחת, ואני לא יודעת האם להתקשר ולהגיד לו שחזרתי או לא. אני מבולבלת.

היי ברוכה השבה...

ממה שזכור לי מעט מאוד,אבל...הוא ידע שנסעת ? ןאם כן,אז התאריך חזרה היה ידוע לו ??

אז,זיפזפתי...המכתב.... ומה שלומך ???..ספרי איך עבר שם...

לפי הפתיחה של ההודעה,ברור שהזמן הקצר הזה, לא הספיק לך להתאושש מההלם...

חזרתי מאמריקה

שלום לכולכם, חזרתי מחופשתי באמריקה, עדיין עצובה, אבל עם כוחות מחודשים, לא שמעתי מהאקס שלי מילה אחת, ואני לא יודעת האם להתקשר ולהגיד לו שחזרתי או לא. אני מבולבלת.

ברוכה השבה

למה להתקשר? האם זה לא יגרום לכאב טרי וחדש, על פצע שעדין לא הגליד? כנרת

היי ברוכה השבה...

ממה שזכור לי מעט מאוד,אבל...הוא ידע שנסעת ? ןאם כן,אז התאריך חזרה היה ידוע לו ??

תודהתודה

אולי יש צדק בדברייך, אני אטביע את יגוני בצפייה בסרטים. אין כמו סרט טוב כדי לשפר מצב רוח נחס.

לא בטוח

לא בטוח שהוא ידע, כי גם אצלי זו הייתה נסיעה בהפתעה חברתי הטובה דאגה לי ושלחה כרטיס במתנה, אני מנסה עכשיו לברר מה הוא ידע ואו לא ידע.

אז,זיפזפתי...המכתב.... ומה שלומך ???..ספרי איך עבר שם...

לפי הפתיחה של ההודעה,ברור שהזמן הקצר הזה, לא הספיק לך להתאושש מההלם...

הייתי שבועיים

הייתי שם שבועיים נפלאים, לא עשיתי כלום חוץ מאשר לבזבז כסף במולים, לראות סרטים באולם ההקרנה שיש להם בבית ואפילו ראיתי סרט אחד נפלא בקולנוע מיס סנשיין הקטנה, סרט ענק מקווה שהוא יגיע לארץ כדי שאוכל לראות אותו שוב. לא ידעתי מה לעשות קודם במהלך הצפייה לבכות או לצחוק

בוקר טוב לך סמסרה..

מקווה שישנת טוב...אגב שינה,האם חזרת להתגורר עם ההורים,או שאת נמצאת באותה הדירה,שהיית עם החבר ?? כפי שאמרה לך כינרת,באמת שאין טעם שתיצרי איתו קשר. את עדיין צריכה לתת לעצמך,זמן להתאושש,זמן להתחזק,לעמוד על הרגליים.להגיע למצב,שגם אם תיפגשי אותו,תהיי חזקה דייך,כדי להתמודד מולו.4 שנים,לא הולך ברגל.. (אגב,את לא אוהבת את הכינוי שלך,אז את יכולה לפתוח חשבון חדש, עם כינוי אחר שנוח לך איתו,ולנו תוכלי לציין,שזו את,כי בס"הכ,אין לך הרבה הודעות.חישבי על כך.) אז,תחזיקי מעמד,אנחנו כאן,כדי לעודד,כדי לחזק,,כדי לתמוך עד כמה שאפשר. שיהיה לך יום טוב ורגוע .שולחת לך חיבוק ונשיקה

מאד אוהבת

המון תודה על העידוד, הבוקר יש לי יום הולדת והאקס התקשר בעצמו ואמר כמה הוא מתגעגע ואמר שישמח לצאת לקפה, אמרתי לו שאני אחשוב על זה. אני מאד אוהבת את הכינוי שלי כי הוא מייצג אותי וחוץ מזה אני חולה על הסרט סמסרה אחד הסרטים היפים ביותר שיש. תודה תודה

וואו,האהבה ניצתה אצלו מחדש,או ש...

בכל אופן,היזהרי לנפשך !! לא סיפרת לנו,אם ההסבר של הבריחה שלו,היה מובן לך. מה שכן,מגיע לך לקבל הסבר נאות ממנו... ואני הבנתי שהתחרטת על הכינוי..לא חשוב.. ה ע י ק ר מ ז ל ט ו ב ליום הולדתך... שתזכי להמון אושר ,והאהבה תשוב ותשכון בליבך במהרה...

תודהתודה

אולי יש צדק בדברייך, אני אטביע את יגוני בצפייה בסרטים. אין כמו סרט טוב כדי לשפר מצב רוח נחס.

כאב לב

מלבד סרטים היי ע ס ו ק ה כל הזמן בעבודה בתחביבים חברות טובות בילויים ספרים ואולי תצוץ לה אהבה חדשה מבלי שהתכוונת.

ועוד בנושא

גם לימודים פתרון יצירתי ויעיל

וואו,האהבה ניצתה אצלו מחדש,או ש...

בכל אופן,היזהרי לנפשך !! לא סיפרת לנו,אם ההסבר של הבריחה שלו,היה מובן לך. מה שכן,מגיע לך לקבל הסבר נאות ממנו... ואני הבנתי שהתחרטת על הכינוי..לא חשוב.. ה ע י ק ר מ ז ל ט ו ב ליום הולדתך... שתזכי להמון אושר ,והאהבה תשוב ותשכון בליבך במהרה...

תודה תודה

כאב לב

מלבד סרטים היי ע ס ו ק ה כל הזמן בעבודה בתחביבים חברות טובות בילויים ספרים ואולי תצוץ לה אהבה חדשה מבלי שהתכוונת.

סרטים זו אהבה

מבחינתי לראות סרט טוב זו אהבה זה יכול לשפר לי את מצב הרוח מאד אני יכולה לראות גם שניים שלושה סרטים ביום כשיש לי זמן
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
30 פלוס
בחר
בחר