יש לי שאלה לגבי האתר של soulseek, אם מישהו יכול לעזור

אני מעוניינת להצטרף לאתר של soulseek, ורציתי לדעת אם ההצטרפות לאתר כרוכה בהתחייבות מצידי לספק להם קבצי מוסיקה,סרטים בתמורה. כלומר האם אני יכולה להוריד קבצים ללא נתינה של קבצים אחרים לאתר או למשתמשי האתר. שאלה נוספת-האתר מבקש פרטים אישיים.האם יש סכנה לפרטיות המשתמש באתר של סולסיק? האם אכן בטוח לתת פרטים אישיים או שמא יש סכנה לניצול לרעה של הפרטים ע"י האתר עצמו או האקרים וכדומה? אשמח לקבל תשובות לשאלות הללו מכל מי שמכיר את האתר או משתמש בו.

חוק בל-יעבור ! אסור לתת פרטים אישיים אמיתיים באף אתר ברשת !

פרטים אישיים נכונים נותנים רק לבנק, ולמוסדות מדינה. תמציאי משלא יהיה, גם דואר תני לא את הישיר של הספק אלא למשל את זה של Walla שקיבלת כאן עם ההרשמה .

אגב בקשר לאי נתינת פרטים אישיים לשום אתר

האם זה כולל את האתר הזה? בעת ההרשמה מסרתי את השם הפרטי והמשפחה האמיתיים שלי, זה בסדר? או שאפשר גם פה לתת שם פרטי ומשפחה בדויים?

ממש בכל אתר ! כמובן גם כאן ועשית טעות במסירת פרטים אישיים.

לא ב-Hotmail, לא ב"נענע", אפילו לא כאן. שמי גם במציאות "עדי" ומקום מגורי -"אילת", אך מךבד 2 פרטים אלה שום פרט נוסף לא מסרתי לעולם בהרשמה לאף אתר. את הטעות שעשית כבר אין להחזיר, נקווה שהפרטים שמסרת לא יגיעו אל ידיים עברייניות. כי כל האתרים העוסקים בהעתקת תוכנות, שירים או סרטים הרי ביסודם עוסקים בחומר לא חוקי, ומי בכלל יודע מי מאחוריהם ומי נהנה או מוכר לאחרים את הפרטים של הנרשמים.

יש לי שאלה לגבי האתר של soulseek, אם מישהו יכול לעזור

אני מעוניינת להצטרף לאתר של soulseek, ורציתי לדעת אם ההצטרפות לאתר כרוכה בהתחייבות מצידי לספק להם קבצי מוסיקה,סרטים בתמורה. כלומר האם אני יכולה להוריד קבצים ללא נתינה של קבצים אחרים לאתר או למשתמשי האתר. שאלה נוספת-האתר מבקש פרטים אישיים.האם יש סכנה לפרטיות המשתמש באתר של סולסיק? האם אכן בטוח לתת פרטים אישיים או שמא יש סכנה לניצול לרעה של הפרטים ע"י האתר עצמו או האקרים וכדומה? אשמח לקבל תשובות לשאלות הללו מכל מי שמכיר את האתר או משתמש בו.

סולסיק

התוכנה לא מבקשת שום פרטים אישיים אין חובה לשתף קבצים אבל קחי בחשבון שאם לא תשתפי רב הסיכוי שלא יתנו לך להוריד גם טבעי שמי שאת מורידה ממנו ירצה שתשתפי אותו בקבצים שלך

ומה עושה מתחיל, אשר רוצה להתחיל להוריד אך אין לו

עדיין מה לתת ?

צריך להיות נחמד לאנשים להסביר ויקבלו אותו יפה..((:

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר