חיבור ראוטר בכבלים

שלום! קיבלתי מהכבלים IP קבוע (ל- 30 שנה), ואני מנסה להגדיר את הראוטר (Zonet) שיעבוד. משום מה המודם פשוט לא מצליח ליצור חיבור לאינטרנט, ואין לי מושג מה הגדרתי שם לא נכון. למישהו יש ניסיון עם Zonet? אולי עם חיבור ראוטר בכבלים בקווי זהב (012)? תודה מראש!

חיבור ראוטר

את/ה משתמש בכבל מוצלב בין הראוטר למודם? היה לי נסיון קצר עם ZONET, אם אתה יכול תחליף אותו...

אני משתמש באותו כבל שחיבר בין המודם לכרטיס רשת...

כשהמודם היה מחובר ישירות למחשב. זה לא טוב הכבל הזה?

כבל רשת

הכבל שאתה משתמש בו הוא כבל רשת רגיל. הכבל שמחבר בין הראוטר למודם אמור להיות כבל רשת מוצלב, ניתן לקנות אותו בכל מקום שמוכרים כבלי רשת רגילים. בהנחה שכל ההגדרות נכונות, זה אמור לפתור את הבעיה. אגב מה הדגם של הראוטר?

Zonet ZSR0104F

בין המודם לראוטר אמור להיות כבל מוצלב? לא רגיל? אז אולי זאת הבעיה. אני אשיג כבל מוצלב. אבל איכשהו יש לי הרגשה שזאת לא הבעיה. מצורפת תמונת מסך ההגדרות של הראוטר. בחיבור כבלים אני אמור לבחור ב- PPTP (שכן אין לי אפשרות של L2TP), לא? עכשיו, מה הלאה? לפי הבנתי, אני אמור לשים ב- IP Adrress את כתובת ה- IP הקבועה שהכבלים נתנו לי. וב- PPTP Server את שרת ה- PPTP של הספק. משום מה זה לא עובד. אולי לא הבנתי נכון? תודה מראש על כל העזרה! :)

שאלה

איך אתה יודע שזה לא עובד, הרי אתה לא יכל לגלוש.... יש לך אפשרות בהגדרות הראוטר לבדוק אם המחשב מקבל IP ואם יש חיבור לאינטרנט?

תשובה

באחד מהמסכים בהגדרות הראוטר אמור להופיע PPTP connected ואת משך הזמן שהוא מחובר. כאשר יש חיבור. אבל לי זה לא מופיע, אז אני מבין שאין חיבור לאינטרנט. יש לך רעיון ממה יכולה להיווצר הבעיה? תודה.

הצעות

1. אתה בטוח שאתה אמור להשתמש ב-PPTP? שאלת את הספק שלך לגבי זה? 2. תשאל את הספק מה אמור להיות ב- PPTP SERVER (הם בד"כ עוזרים אם כי לא חייבים). 3. אתה הגדרת את כרטיס הרשת לקבל כתובת IP אוטומטית? 4. אני מקווה שאתה לוקח את ה- IP מהגדרות tcp\ip. 5. זה דברים שכתובים בחוברת שבאה עם הראוטר עבדת לפיה?

עוד כמה תשובות

1) לא בטוח. אני אנסה גם ב- PPPoE. למרות שחשבתי שרק ADSL עובדים עם PPPoE. חשבתי שכבלים עובדים עם PPTP. 2) שאלתי, הם נתנו לי את כתובת השרת PPTP שלהם. 3) כמובן. 4) אין לי מאיפה לקחת. המודם מחובר ישירות לראוטר. אני לא יכול לראות את כתובת ה- IP של שום דבר כמעט. הכנסתי שם את כתובת ה- IP הקבועה שהכבלים נתנו לי. 5) החוברת עילגת במיוחד. :) אם יש לך עוד רעיונות, אני שמח לשמוע. תודה על כל העזרה עד עכשיו! :)

תקשורת

יש לך סקייפ או מסנג'ר? זה יהיה הבה יותר נוח ככה. ואני אשמח לקבל את המדריך שנמצא על הדיסק. אני מקווה שלא שכחת להחליף כבל

יש לי אייסיקיו, בבקשה:

16520379 תודה! :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר