לעדי-אילת בלבד !!!

שלום עדי, יש לי בעיה עם מחשב של חבר, פרטים-פנטיום 3 600 ,זכרון 386 ,+sp1xp pro מפעיל נורטון לסריקה -נתקע אחרי 5 דקות מפעיל אותו במצב בטוח - עובד רגיל , מה לדעתך קורה פה ??? לך אודה עודד

רציתי לעזור אבל ביקשת רק את עדי אז נחכה שיגיע......

אין לי בעיה שאתה תענה , כי רק מומחה אני צריך ואתה בין אלו.

לעדי-אילת בלבד !!!

שלום עדי, יש לי בעיה עם מחשב של חבר, פרטים-פנטיום 3 600 ,זכרון 386 ,+sp1xp pro מפעיל נורטון לסריקה -נתקע אחרי 5 דקות מפעיל אותו במצב בטוח - עובד רגיל , מה לדעתך קורה פה ??? לך אודה עודד

ההבדל בין Safe Mode ל-Normal Mode הן התוכנות ה-TSR

שוכנות הזכרון הפועלות בנוסף למערכת. לנסות לאתר מה הן, ( אולי דרך MSConfig, אולי בעזרת תוכנות Anti-Spy, כי מאוד יתכן ומדובר ב-Spywares שהושתלו ולא בתוכנות יזומות. לפתוח גם חלונות "תהליכים" ו"יישומים" ולנסות לזהות איזה יישום צורך את מירב המשאבים ועקב זאת עלול לתקוע את כל המערכת. 386 MB של זכרון RAM הם לא מעט, השאלה היא כמה מהם פנויים לביצוע משימות נוספות. כפי שאתה כבר יודע, לא תזיק גם סריקת HiJackThis ולבדוק את ה-Log.

המשך לתשובותיך

בדקתי ב- msconfig , שם מסומן-ctfmon ccapp בלבד הרצתי - ad aware + spybot מצאה שם מספר alexa בשניהם. בדקתי בתהליכים וישומים עם תוכנת wintask , הכל תקין, הרצתי הייג'ק -שם הסרתי מספר חשודים. מה הלאה ??? האם כדאי לבדוק עם תוכנות אנטיוירוס אחרות כמו מקאפי ואו טרנדמיקרו ???

תמיד רצוי אנטי-וירוס אחד טוב ומעדכן מותקן במחשב

במקום 3 תוכנות שונות אך לא מותקנות ויש לסרוק דרכן באינטרנט. לי יותר נוח ה-NAV ולפי נסיוני - גם עושה עבודה די טובה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר