עזרה בקאזה

הדפדפן שלי עובד מצויין וכך גם כל תוכנות המסרים שלי אבל שאני מנסה להתחבר לקאזה או לאי מיול זה לא מתחבר לי כבר ניסיתי להתקין את אותם מהתחלה וגם לנסות להפעיל בלי הפיירוול אבל שום דבר לא עוזר.... מישהו יודע מה אפשר לעשות????

מוכר...

גם לי היית ת'בעיה הזאת.. דבר ראשון תבדוק עם מותקן אצלך servise pack 2 כי הוא עושה חסימה וצרך לבטל אותה.. אחרי זה תעדכן תמחשב.. תנקה "קוקיז" וקבצים זמניים... ואחרי זה תנסה להיתחבר...

זה לא עוזר....

יש?

יש לך servies pack 2

לא אין לי....

נהייתי כבר משוגע אף אחד לא יודע מה לעשות????

עזרה בקאזה

הדפדפן שלי עובד מצויין וכך גם כל תוכנות המסרים שלי אבל שאני מנסה להתחבר לקאזה או לאי מיול זה לא מתחבר לי כבר ניסיתי להתקין את אותם מהתחלה וגם לנסות להפעיל בלי הפיירוול אבל שום דבר לא עוזר.... מישהו יודע מה אפשר לעשות????

תמחוק ותתקין שוב...

לא אין לי....

נהייתי כבר משוגע אף אחד לא יודע מה לעשות????

IP

תתקשרי לספק שלך ותבקשי ממנו לעשות מעקב אחרי פעילות המודם אולי הוא לא תקין או שלחלופין תבקשי ממנו שיחליף לך כתובת IP + פירמוט המודם... בהצלחה...

כולם פה בלבלו לך ת'שכל... הפתרון פשוט

זו בעיה מאוד ידועה של קאזה.... והפתרון אליה כ"כ פשוט.. לא כמו שהשטויות שכל הקודמים פה אמרו לך לעשות... פשוט מאוד, תכנס לכאן ותוריד את קובץ ההתחברות. (בשאלה שתישאל כשתלחץ על הקובץ בתוך ה-ZIP, תענה "כן" או מקבילתה של המילה באנגלית..) ויש את האפשרות העדיפה, להוריד את הגרסה החדשה של קאזה (בעברית..) שכל בעיות ההתחברות נפתרו בה... מכאן זהו, כזה פשוט... בהצלחה!! :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר