מה זה קובץ ISO??????

ומה אני עושה איתו ???? איך אני אמור להתקין???? בבקשה עזרה

זה אחד מזוג הקבצים החייבים ללכת תמיד ביחד - BIN ו-ISO

ה-BIN זה הקרובץ המכיל ( דחוס ) את החומר עצמו ( סרט, בדרך כלל ), ו-ISO זה "האינדקס" שלו ( רשימת התוכן ). אחד מהם בנפרד לא שווה הרבה.

כל קובץ מהם בנפרד שווה הרבה הקובץ שלא שווה כלום הוא ה cue

ולוקח בדיוק 3 שניות להכין אותו אם יודעים את התבנית.. קובץ iso לא צריך בכלל cue ואם אין לכם ת cue של הקובץ bin ולא הצלחתם להסתדר בלעדיו זה נורא פשוט להכין אם למשל יש לי קובץ בשם example.bin פותחים קובץ חדש בשם example.cue באותו תיקיה (לא הכרחי באותו שם וגם לא באותה תיקיה אבל אם בתיקיה אחרת צריך לתת לינק מדויק לקובץ ולא יחסי כמו שאני מביא פה בתמונה) ורושמים בו את השורות הבאות: FILE "example.bin" BINARY TRACK 01 MODE1/2352 INDEX 01 00:00:00 ואופ יש לכם קובץ cue חדש

כרגיל עדי אילת טועה ומטעה!

קובץ ISO הוא קובץ תמונה-IMAGE איך צורך באף קובץ נוסף כדי לצרוב אותו דרך תוכנת הצריבה שלך תבחר -DISK IMAGE- ותבחר את קובץ הISO עדי חבל לכתוב שטויות-

כל קובץ מהם בנפרד שווה הרבה הקובץ שלא שווה כלום הוא ה cue

ולוקח בדיוק 3 שניות להכין אותו אם יודעים את התבנית.. קובץ iso לא צריך בכלל cue ואם אין לכם ת cue של הקובץ bin ולא הצלחתם להסתדר בלעדיו זה נורא פשוט להכין אם למשל יש לי קובץ בשם example.bin פותחים קובץ חדש בשם example.cue באותו תיקיה (לא הכרחי באותו שם וגם לא באותה תיקיה אבל אם בתיקיה אחרת צריך לתת לינק מדויק לקובץ ולא יחסי כמו שאני מביא פה בתמונה) ורושמים בו את השורות הבאות: FILE "example.bin" BINARY TRACK 01 MODE1/2352 INDEX 01 00:00:00 ואופ יש לכם קובץ cue חדש

לקראת כיפור בטח תסלח לי - התבלבלתי בין ISO ל-CUE ...

קורה בכל משפחה טובה, גם אצלי.

כרגיל עדי אילת טועה ומטעה!

קובץ ISO הוא קובץ תמונה-IMAGE איך צורך באף קובץ נוסף כדי לצרוב אותו דרך תוכנת הצריבה שלך תבחר -DISK IMAGE- ותבחר את קובץ הISO עדי חבל לכתוב שטויות-

כן, כרגיל. ואתה בטח נכנסת גם "כרכיל" רק כדי לחפש טעויות אצלי.

מה שכתבת על ISO הנה מישהו הקדים אותך, באת כרגיל קצת מאוחר, כמו שתן בא בסוף רק לאסוף לאכול את הנבלות שנשארו בשטח. תועלת ממשית הרי אתה לא יודע להביא, רק לנגוח ולחפש בשר נבלות.

תפסיק להטעות אנשים

ולכתוב שטויות אתה מטנף את דפי הפורום בחרא שאתה רושם עדיף שתשב בצד ילד ותתן למומחים לעשות את העבודה

לקראת כיפור בטח תסלח לי - התבלבלתי בין ISO ל-CUE ...

קורה בכל משפחה טובה, גם אצלי.

זה מראה על חובר ידע ונסיון מחפיר

איך אפשר לטעות בינהם רואים שבחייך לא צרבת קבצים כאלו הכל מקריאה בפורומים.

התכוונתי כמובן לחוסר הידע שלך

תפסיק להטעות אנשים

ולכתוב שטויות אתה מטנף את דפי הפורום בחרא שאתה רושם עדיף שתשב בצד ילד ותתן למומחים לעשות את העבודה

כשישאלו אותך מה לעשות - תבוא לתת עצות

בינתיים אף אחד לא זקוק לך כאן, לא שאל אותך שאלות לא כאן ולא באף מקום אחר. מצידי אתה יכול להתפגר, אף אחד לא ישים אפילו לב.

התכוונתי כמובן לחוסר הידע שלך

אפילו לכתוב אתה כותב עם הרגליים וחייב אחר כך לתקן.

מה אני כמוך

מעופף

כשישאלו אותך מה לעשות - תבוא לתת עצות

בינתיים אף אחד לא זקוק לך כאן, לא שאל אותך שאלות לא כאן ולא באף מקום אחר. מצידי אתה יכול להתפגר, אף אחד לא ישים אפילו לב.

עדי ,נשארו לך עוד פורומים לכתוב בהם , אתה נזרק מכל מקום כמו חתול רחוב

למשל ? לא נזרקתי מאף פורום, אל כולם יש לי גישה חופשית בהחלט.

ואם הסתלקתי מאיזה פורום, תמיד זה היה מרצוני החופשי ובגלל מציקים כמוך. אך "כאן ביתי, כאן מולדתי" ( אני משתתף בפורום Walla ( מקודם ואפילו עדיין IOL מאז היוסדו )ובטח קאקר קטן ומשתין עדיין בחיטולים בכיין ובוכה לא יסלק אותי מפה מרצוני. לך תתלונן ממני בהנהלה, אם אין לך מה לעשות. תגיד שם שאני שלחתי אותך.

מה אני כמוך

מעופף

אתה לא רק מעופף

אלא ממש מניאק אובססיבי. זרקו אותך מאברבנאל, מזמן לא קיבלת כדורים לרגיעה לכן באת הנה להשתולל.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר