רכשתי מערכת 5.1 למחשב, ברצוני לשמוע מכל הרמקולים בו זמנית - עזרה בבקשה

שלום ידידיי, רכשתי מערכת 5.1, חיברתי אותה למחשב וכרגע אני שומע רק משני רמקולים והסאב. לפי מה שהבנתי, רק בסרטים תומכי AC3 ניתן יהיה לשמוע בכל הרמקולים. ברצוני לשמוע בכל הרמקולים בו זמנית בלי שום קשר לסראונד... האם ניתן לארגן קומבינציה כלשהי? למחשב חיברתי שלושה כבלים, אחד ל- LINE IN שהוא לסאב ולסנטר, השני לחיבור REAR LEFT + RIGHT שהוא לרמקולים האחורים והשלישי ל forward LEFT + RIGHT שהוא לרמקולים הקדמיים. כל החיבורים מחוברים כרגע, ועדיין אני שומע מוסיקה רק בשני רמקולים ובאסים מהסאב. אני יודע שזאת מערכת 5.1 והיא מיועדת לסרטים שתומכים ב AC3 ורק בסרטים כלשהן ניתן יהיה לשמוע בכל הרמקולים אך למרות זאת ברצוני לשמוע מכל הרמקולים גם כאשר אני מאזין למוסיקה, האם ניתן לפתור את הבעיה בצורה כלשהי? תודה רבה על תשומת הלב....

לצערי אני לא מבין בזה בכלל אבל יש לי כמה דברים שאני רוצה לומר...

עצם העובדה שאני מבין בסאונד מהעבר שעבדתי בהגברה יש לי בעיה עם החיבור של ה LINE IN..... למיטב זכרוני LINE IN זה כאשר רוצים לשדר לתוך המכשיר (במקרה שלך למחשב) וזה לא יציאה של רמקולים (יכול להיות שזה שונה במחשבים) אבל גם עצם העובדה שהשם של החיבור מעיד על כך (LINE IN = קו פנימה) תראה אם יש לך LINE OUT?? עוד דבר ....יכול להיות באמת שזה קשור לקבצים שאתה מנסה להשמיע.....למשל אם יש לך טלויזיה סטראופונית והתוכנית שמוצגת משודרת ב MONO אז בכל מקרה אתה תשמע MONO ולא סטריאו לא משנה כמה תשחק עם הטלויזיה (אולי במחשבים זה אותו דבר??) שוב כל מה שכתבתי כאן זה אינו מיידע של סאונד עם מחשבים אז יכול להיות שסתם בילבלתי את המוח בשעה כזאת מוקדמת.... אני מקווה שיהיה מישהו שמבין בעניין שיוכל לעזור לך.

ברגע שחיברת את ה-סב וופר ל-LINE-IN הפכת אות (את הרמקול ) למיקרופון!!!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר