דוד וכל מי שמבין במחשבים להיכנס

יש לי בעיה באינטרנט! לעיתים קרובות מאוד לוקח לדף אינטרנט (אתר) הרבה זמן עד שהוא עולה!!! ולפעמים הוא ל מוצא את הדף "לא ניתן לאתר את השרת" ואצל מחשב אחר בבית זה מכניס אותי ממש מהר ואין את התקלה הזאת !!! זה ממש מוזר!!!!!!! גם אחרי פירמוט זה קורה!!! יכול להיות בעיית בקו? או מתקשורת???.... בבקשה תעזרו לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מיתחנן!!! זה הדבר הכי חשוב לי במחשב!!! גלישה טובה!!!!!!!!!! תודה רבה לעוזרים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה מע' הפעלה? כמה זיכרון יש לך???

...

לאח שלי יש חלונות 98 לי יש XP, הספק שלנו בזק, ואין לי כימעט כלום במחשב! הוא כמה ימים אחרי פירמוט... האינטרנט ממש מהר, אבל אצלי יש תקלה!! ממש מוזרררר............................. יכול להיות ש XP זה איטי מאוד?... לא הגיוני, לפני כמה חודשים הכל היה טוב, עכשיו הפך להיות איטי! אני לא יודע מה לעשות... עזרה!

את כל העדקונים של WINDOWS עשיתה??? עדיין לא רשמתה כמה זיכרון יש לך במחשב.

אני לא מבין כלום, אבל מה הקשר בין עידכונים לבין מהירות?

וניראה לי שכן... אני לא מבין כלום, אבל מה הקשר בין עידכונים לבין מהירות?

גיד שיש לך את כל העדכונים!!!

הסבר קצר: בתוך העידכונים יש גם עדכונים של אקספלורר שמבטיחות גלישה ללא הפרעות!!! יכול להיות גם שאין לך מספיק זיכרון במחשב. למערכת XP דרושים לפחות 256MB זיכרון פיזי. אם יש לך נורטון אנטיוירוס והוא פועל ברקע הוא מהיט את קצב הגלישה קצת. טיפ: אם אתה מחובר דרך חברת קבלים בזמן הגלישה תנתק את הקבל שמחובר בין הממיר לקו הטלפון זה יתן לך עוד כמה KB תוספת לגלישה!!! תבדוק שאין לך תוכניות מיותרות שרצות לך ברקע. תעשה גם בדיקת וירוסים וטרוינים.

ובנוסף למה שקודמי אמר..........

כתבת שיש לך עוד מחשב בבית שמחובר לנט מצב זה כבר מאיט את החיבור שלך לנט באופן רציני כי אתה פשוט מפצל את הפס הרחב שיש לך ל-2 מחשבים. מה עם הקוקיס??? וכל ה TEMPORERY FILES? איחוי דיסק? וכמובן כמה שפחות תוכנות שפועלות ברקע
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר