התקלה הכי מיסתורית !!!!

אני לא יודע מה קרה!!! למחשב של אבא שלי יש מלא פירסומות !!!! הודתי חוסם פירסומות google toolbar, עדכתי את ה Adware6 ועשיתי הכל !!! זה כאילו פרצו לו למחשב!! אבל אין לו תוכנות צאטים והוא לא מוריד שום דבר!!! סגרתי את המחשב מלא פעמים וכל כמה דקות אחרי שהאינטרנט פתוח ניפתח חלון !!! ואחד מיהם רוצה שאני יתקין משהו וגם יש פירסומת של STOP POP-UPS, וזה לא יכול להיות!!! זה בטח משהו מוזר גם !!! אני לא יודע איך עושים תמונת מסך משם...כי לי יש לחצן Print screen, אף אחד לא יודע מה לעשות !!!!!!! זה הדבר הכי מפחיד שראיתי בדבר הזה שניקרא: מחשב!!! עזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה משפיע גם על האינטרנטמ by the way.... :(

גם לי זה קורה

גם לי זה קורה, אני פותח את האינטרנט ואני צריך לריב איתו כמה דקות בשביל לסגור את כל החלונות. אתמול הסתקלתי בתוכנות המותקנות אצלי במחשב, וראיתי כל מיני דברים מוזרים שלא התקנתי. אז הסרתי אותם. תכנס לשם ותיראה כל מיני דברים שלא התקנת ותסיר אותם (תוודא שאתה לא מסיר דברים חשובים). מה שגורם לך לכל הבלאגן זה כבר תוכנות שמותקנות אצלך במחשב, ולא POPUPים. כמו שכל תוכנה "נורמלית" יכולה לפתוח קישור לאינטרנט כך גם התוכנות האלא. בהצלחה !

שלוח שאלות נפוצות יש הסבר כיצד לבצע תמונת מסך

גם לי זה קורה

גם לי זה קורה, אני פותח את האינטרנט ואני צריך לריב איתו כמה דקות בשביל לסגור את כל החלונות. אתמול הסתקלתי בתוכנות המותקנות אצלי במחשב, וראיתי כל מיני דברים מוזרים שלא התקנתי. אז הסרתי אותם. תכנס לשם ותיראה כל מיני דברים שלא התקנת ותסיר אותם (תוודא שאתה לא מסיר דברים חשובים). מה שגורם לך לכל הבלאגן זה כבר תוכנות שמותקנות אצלך במחשב, ולא POPUPים. כמו שכל תוכנה "נורמלית" יכולה לפתוח קישור לאינטרנט כך גם התוכנות האלא. בהצלחה !

תודה אחי

אני ינסה..! תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר