עזרה דחופה- שעתיים לפני הפירמוט

אני רוצה לדעת מה לעשות עם הבעיה של ה windows logo... אם אני ימשיך יקרה משהו? ואם כן אז מה אפשר לעשות? צירפתי את התמונה...שאלתי את זה כבר פעם..אבל אני לא יודע מה כדיי לעשות... תודה לעזורים, וחג פורים שמח !!!!!!!!!!!!!!!!! אני פורים, אני פורים ,שמח ומבדח הלא רק פעם בשנה .אבוא להתארח חחחח, קצת ילדותי מיצידי... דרך הגב אני בן 13 :)

כמו שכבר הסברתי כמה פעמים....

אתה יכול למשיך בהתקנה אפילו כשההודעה שאתה מקבל אומרת שהמחשב ייהרס. אך תדאג שום דבר לא ייהרס......אם יקרה משהו אתה יכול בקלות לחזור חזרה לדרייבר הקודם פשוט ע"י קליק אחד. אם בכל זאת זה מדאיג אותך....חפש באתר החברה של היצרנית דרייבר מעודכן יותר למערכת ההפעלה שלך..... בהקשר לשאלה שלך על עריכת הודעות בפורום......אין אפשרות לעשות זאת ואפילו אני לא יכול לערוך הודעות שלך גולשים.

בסדר...

תודה על העזרה :) ובקשר לעריכה, בהרבה פורומים יש אפשרות עריכה למיקרה שטועים או שוכחים משהו... זה פורום יחסית גדול כי הוא של walla :) אז חבל מאוד... אבל הוא נחמד!

עוד משהו...

כשאני מוריד את הגירסא החדשה של Nvidia הוא רוצה שאני יכבה את ה AntiVirus שלי... למה? זה וירוס? ואם לא אז למה?? אני מזזה מבולבל..!!! ואח שלי לא יודע.... :S חחח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: cartoron
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר