בעיות עם האקספלורר...

האקספלורר (Internet Explorer) לא נכנס לאתרים אבל אם אני מנסה להעלות אתר דרך "המחשב שלי" אז האתר עולה בלי בעיות? מישהו יודע איך אפשר לתקן את הבעיה הזאת?

בעיות עם האקספלורר...

שלום תומר הבעיה שיש לך ניתן לפתור אותה בכמה דרכים שונות 1 תמיד ניתן להסיר לחלוטין את INTERNET EXPLORER 2 יכול להיות בעיה בסקריפטים ולא ניתן לראות את הדפים 3 אולי הורדת עידכונים הם לפעמים רק דופקים את המחשב יש פה קובץ מצורף תקרא תבין מה לעשות

בעיות עם האקספלורר...

שלום תומר הבעיה שיש לך ניתן לפתור אותה בכמה דרכים שונות 1 תמיד ניתן להסיר לחלוטין את INTERNET EXPLORER 2 יכול להיות בעיה בסקריפטים ולא ניתן לראות את הדפים 3 אולי הורדת עידכונים הם לפעמים רק דופקים את המחשב 4 אפס את הגדרות הדפדפן לברירת המחדל 5 נסה להשתמש עם דפדפן אחר כגון MOZILLA אתה תרגיש הבדל

ניסיתי...

ניסיתי להסיר, ניסיתי לאפס הגדרות, לא הורדתי עדכון בזמן האחרון (גם לא אוטומטי) אז אני לא חושב שזאת הבעיה ואני לא ממש רוצה להחליף דפדפן...

לא ניתן "תמיד" להסיר את ה-Internet Explorer כי הרי הוא חלק

אינטגראלי של מערכת ה-Windows ( לא שמעת על המשפט המפורסם המתנהל באותו נושא בארה"ב ? ).. אפשר רק "לתקן" אותו או לשדרג אותו, אם אינו עדיין IE6.0 מי שהיה לו קודם 5.5 יכול אולי לחזור אליו, לא יותר מזה.

בעיות עם האקספלורר...

האקספלורר (Internet Explorer) לא נכנס לאתרים אבל אם אני מנסה להעלות אתר דרך "המחשב שלי" אז האתר עולה בלי בעיות? מישהו יודע איך אפשר לתקן את הבעיה הזאת?

תאר בדיוק את התופעה |"לא נכנס לאתרים" ?

מה אתה מקבל בהקשה על לינק או URL ?

שגיאה: Cannot find server or DNS Error

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר