מנוע חיפוש נודניק HELP

לאחר הורדה של המסנג'ר פלוס התלבש לי מנוע חיפוש על האינטרנט אקסלפורר מה שמונע ממנילחפש אתר דרך סרגל הכתובות. שיניתי את זה אלף פעמים באפשרויות האינטרנט - מתקדם אבל לא הועיל לי כלום כל פעם שהקלדתי שם של אתר הוא לא משלים לי אוטומטית ומוביל אותי ישר לנוע החיפוש המצבן והלא מתאים כלל. מה עושים?

התקנת את התוכנה בלי להסתכל אפילו מה רשום בכתב הויתור שלהם

בסעיף 4 רשום I understand that by accepting these terms and conditions, this program will be installed on my computer and my web browser home and search page will be changed in order to allow me access. כלומר אני מבין שע"י הסכמתי לתנאים שלכם, תוכנת ההתקנה, בנוסף לmessenger, תשנה גם את אתר הבית וגם את אתר החיפוש בכדי שתוכל/י לקבל גישה לאפליקציה (למה??) גם סעיפים 5 ו-6 קשורים לענין וסעיף 9 בכלל נראה לי מוגזם (כתובות מועדפים של אתרי פורנו יתווספו אוטומטית) ויש עוד הרבה סעיפים שהם ממש חוצפה. בעיני זה נראה תמוה לגמרי. חבל שהתקנת. * אפשר להוציא את הכל עם תוכנה שמסירה תוכנות ריגול למיניהם, אך סביר מאוד להניח שלאחר מכן הmessenger plus לא יעבוד בכלל (אחרי הכל, הסרת תוכנת הריגול היא הפרה של תנאי ההסכם).

לצערי

כשהטקסט מופיע כמו מגילת אסתר ועוד בצרפתית (אני גרה בצרפת) התעצלתי לקרוא את הכתוב אבל התקנתי את התוכנית שמסירה את תוכניות הריגול והסתרתי את המסנג'ר פלוס ואני משתמשת במסנג'ר הרגיל גירסה 6 - אשריי וטוב לי - בנוסף התקנתי תוכנית שנקראת POWER IE המסרבת לכל הPOP UP והפרסומות בלי לעצור חלונות שצריכים להופיע אז אני מקווה שאני מוגנת כהלכה - עד הפעם הבאה. תודה על עזרה עדנה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר