למבינים בסריקה !!! דחוף...בבקשה...

קניתי לא מזמן סורק של קנון... התוכנה שהם מספקים היא ARC SOFT PHOTO STUDIO ו ARC SOFT PHOTO BASE השאלה שלי היא כזו.... איך אני יכול להתעסק עם טקסט (לסמן,למחוק, לערוך) לאחר שסרקתי מסמך... אני לא רואה אפשרות בתוכנה לשמור את המסמך בתור קובץ טקסט... בבקשה עזרו לי!!!

אני לא מומחה לסורקים אבל אני אנסה לענות לך מתוך ההיגיון שלי....

כשאתה מבצע סריקה על מסמך,תמונה או כל דבר... נוצר לך קובץ שהוא תמונה JPG או BMP או כל פורמט תמונה אחר. ולכן אי אפשר להפוך אותו לטקסט....אולי יש דרך מסוימת עם תוכנה מסויימת לבצע שינויים על הקובץ שנוצר אבל את זה אני כבר לא יודע

אין סורק ההופך בעצמו את הסריקה לקובץ טקטס הניתן לעריכה

הסריכה יוצרת תמונה והיא נשמרת ( אוטומטית או ידנית ) כקובץ תמונה סטנדרטי. עריכתו אפשרית ב-2 דרכים : 1. בתור תמונה, כלומר לפתוח בעזרת תכונת גראפיקה טובה ושם למחוק או להוסיף טקסט ( להשאיר את הקובץ כתמונה ). 2. להעביר אחר כך את הקובץ דרך תוכנת זיהוי אופטי ( OCR ), שלעתים גם מסופקת יחד עם הסורק , אך גירסה העובדת רק עם אנגלית, והיא יודעת להמיר את הטקבט הנראה על התמונה לקובץ טקסט רגיל ( TXT ) הניתן לעריכה.

אני לא מומחה לסורקים אבל אני אנסה לענות לך מתוך ההיגיון שלי....

כשאתה מבצע סריקה על מסמך,תמונה או כל דבר... נוצר לך קובץ שהוא תמונה JPG או BMP או כל פורמט תמונה אחר. ולכן אי אפשר להפוך אותו לטקסט....אולי יש דרך מסוימת עם תוכנה מסויימת לבצע שינויים על הקובץ שנוצר אבל את זה אני כבר לא יודע

תודה בכל אופן

למבינים בסריקה !!! דחוף...בבקשה...

קניתי לא מזמן סורק של קנון... התוכנה שהם מספקים היא ARC SOFT PHOTO STUDIO ו ARC SOFT PHOTO BASE השאלה שלי היא כזו.... איך אני יכול להתעסק עם טקסט (לסמן,למחוק, לערוך) לאחר שסרקתי מסמך... אני לא רואה אפשרות בתוכנה לשמור את המסמך בתור קובץ טקסט... בבקשה עזרו לי!!!

Textbridge

יש תוכנה מעולה שנקראת Textbridge שהיא יודעת לעשות את זה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר