בעיה מסתורית

שלום רב הבעיה: כשאני מוחק מספר גדול של קבצים בו-זמנית ה-WINDOWS EXPLORER אחרי שמחק את הקבצים מתקע. דוגמה: ישנה תיקייה בכונן C עם מספר גדול של קבצים (30+), אני בוחר את התיקייה ועושה DELETE. התיקייה נמחקת אבל אחרי זה החלון של התיקייה וגם כול פונקציה שקשורה ל-WINDOWS EXPLORER מפסיקה להגיב. כשאני לוחץ על ה-X כדי לסגור את החלון אני מקבל הודעה EXPLORER IS NOT RESPONDING, אני לוחץ על END NOW, והוא מפסיק ומתחיל מחדש. וכמובן שהקבצים אינם. כמו גם חשוב לציין שאני מחכה הרבה זמן עד שהוא יצא מהFREEZE, אבל זה לא יעזור כי אני יכול לחכות שעות וכלום לא עוזר. הגודל של הקובץ לא חשוב אלה הכמות של הקבצים. ז"א אני יכול למחוק קובץ אחד של 1GB והוא ימחק מצויין, אבל אם אני ימחוק 200 קבצים שכל אחד שוקל 1KB הבעיה תחזור. כמו גם חשוב לציין שזה לא קשור למערכת הפעלה ! היה לי WIN2000 והבעיה הייתה, אחרי FORMAT התקנתי WINXP ושוב אותה בעיה, והיום זה WIN SERVER 2003 וכמובן עם אותה בעיה. כמו גם הבעיה קיימת כבר מספר שנים. יש לי ATA/100 HD לוח אם תומך ATA/66 סרט חיבור 80 PIN הכול בייחד פועל ב- ULTRA DMA MODE 3 ניסיתי סרט גם 80 וגם 40 PIN והביעה עדיין קיימת.

עם הרדיסק אחר זה עושה את הבעיה?

אתה צריך לבדוק את זה כדי לשלול אפשרות של תקלה בהרדיסק עצמו אם זה קורה גם עם הרדיסק אחר אז אולי יש בעיה עם הלוח אם. בכל אופן, מכאן זה קשה לאבחן את הבעיה. עוד משהו שאתה יכול לנסות - תמחק מ- DOS PROMPT שם_ספריה DEL לא עובד? נסה מDOS נקי (בעזרת דיסקט איתחול)

הייתי מציע לך לעשות בנוסף סריקת דיסק למציאת שגיאות ותיקונם

תעשה דרך DOS טהור את הפקודה הבאה.. chkdsk /f
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר