הגדרות אבטחה/הרשאה לספריות ב winXP

אינני מצליח למצוא את האופציה לחסימת תיקייה/סיפריה עבור משתמשים אחרים. אני בעל מחשב אישי הנתון לשימושם של כל בני הבית. לכל אחד יש שם משתמש + סיסמה משלו דרכם הוא נכנס למערכת. בעבר היתה מותקנת על המחשב מערכת הפעלה winNT ובה היתה אפשרות לנטר את הגישה לתיקיות מסויימות. אפשרות החסימה הנ"ל היתה מתבצעת ע"י לחיצה על התיקיה עם הכפתור הימני ובין האפשרויות היתה אפשרות של אבטחה ובה היית יכול לקבוע מי יוכל להכנס לסיפריה ומי לא. אינני מצליח למצוא דבר דומה לזה במערכת winXP. חסימת הגישה היחידה שמצאתי מתקיימת רק בתיקיית my documents. אני אשמח אם מישהו יוכל לפרסם כאן איך ניתן להגדיר חסימות ספציפיות לתיקיות שלא נמצאות בתיקיית my documents.

נו זה אותו דבר

אחרי שאתה לוחץ על מאפיינים יש שם מקום שנקרא "שיתוף ואבטחה" ושמה אתה יכול לשים סיסמא על התיקיה או שאתה יכול לשנות תאייקון של התיקיה למשהוא אחר ואז לא יזהו שזו תיקיה

הרחבה...

אני מכיר את האופציה הנ"ל אך היא לא ניתנת לשימוש. הכוונה שלי היא שהשדה לסימון (הריבוע הקטן) - make this folder private חסום, לא ניתן לסמן אותו. ועל מנת למנוע אי הבנות אני מנסה לבצע את הפעולה הנ"ל כשאני מחובר למערכת עם יוזר adminstrator.

איזה מערכת קבצים יש לך ??

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר