אתר מעצבן השתלט על דף הבית שלי

1.אתר בשם ILOOKUP השתלט על דף הבית שלי, ואיני מצליח להוריד אותו (כל פעם שאני מחליף אותו בכלים -> אפשרויות אינטרנט, בפעם הבאה הוא קופץ שוב). איך אפשר להיפטר ממנו??? 2. מספר תוכנות השתלטו לי על ה TOOLBAR, כיצד אני יכול להסיר אותם משם? (WIN2000). תודה מראש, שימי.

תחפש תוכנה בשם ADAWARE או SPYBOT, דובר עליהם רבות כאן.

גם אצלי זה ככה עזרו אנשים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תנו עוד תוכנות בבקשהההההההההההההההההההההההההההה

תוכל לנסות גם את זה, כתבתי לא מזמן על זה

כתבתי איך לבטל זמנית (בשביל בדיקה) תוספים לאקספלורר (שהרבה אתרים מנצלים זאת לרעה בשביל פרסומות ו/או השתלטות על דף הבית/דף חיפוש וכדו' כנס לקישור

אתר בשם  homepage  השתלט לי על דף הבית. מה הפתרון לזה. נסיתי לתקן את זה דרך  spybot וזה לא עזר.

אתר בשם  homepage  השתלט לי על דף הבית. מה הפתרון לזה. נסיתי לתקן את זה דרך  spybot וזה לא עזר.

חגי לוי טכנאי מחשבים (מקינטוש + פיסי).

נייד: 0507192019

דוא"ל: online@9comp.com

לעוד מאמרים, מדריכים וחדשות במחשבים אתם מוזמנים לגלוש לאתר מחשבים 9COMP

שימי שלום,

כמשתמש פרטי אתה יכול להתקין תוכנות מהסוג שהוצעו למעלה, ספייבוט אדוורדס, יש תוכנה חזקה יותר שנקראת HIJACKTHIS שלוקח לה גם הרבה זמן ריצה על המחשב והמחשב צריך להיות מושבת כי היא תעשה לך ריבוטים. כמשתמש אתה יכול להתקין תוכנות אנטי רוגלות וחוטפי דפדפנים. מניסיון שלי לא תמיד זה מצליח אם כי לא מזיק לנסות. תנסה להתקין. במקרה שתביא את המחשב למעבדה במרבית המקרים לא יתעסקו עם המחשב מפאת חוסר זמן, וילכו ישר על התקנת המחשב מחדש + גיבוי ו/או במידה וניתן שחזור מידע. חשוב לציין שלא תמיד ניתן להסיר, אפשר לנסות, האופציה הסופית היא התקנה מחדש של מערכת ההפעלה.

בברכה,

ברק

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot