תודה על התגובה המהירה על העברית ל-UQI6 ולפירוט

אז אני שוב אסביר הווינדווס לא עלה לי ועשה בעיות בשום צורה גם לא SAFE התקנתי אותו שוב אבל בתיקיה אחרת לWINDOWS שנקראת WINDOWS1 כי במהלך ההתקנה הוא איים שימחוק כל מה שקיים בווינדוס כעת יש לי 2 תיקיות וינדווס וכשמפעיל מחשב הוא נותן אפשרות לבחור מבין 2 הראשונה עובדת והשנייה לא איך אני מעביר דברים בלי להרוס ומונע את הכפילות ואיך אגרום לתוכנות שלא עובדות פתאום מתוך ה PROGRAMS FILES תודה רבה רבה

דבר ראשון - לא לבלבל לי את השם!!! זה עוגייה אבל באנגלית ugia6

ודבר שני : כל מה שנמצא בתיקיה ששמה המסמכים שלי (עברית או אנגלית) לא קשור לתפעול מערכת, כך שאם תעתיק תשנה ותמחק זה לא קריטי (ואם את הראשונה אתה לא מוצא זה משהו אחר שארוך להסביר אז נעשה את זה רק במידת הצורך. ולגבי התוכנות הזכרת 2, לגבי הוורד, הייתי ממליצה לא להתקין אופיס לפני שתפתור את התקלות בחלונות (במערכות הפעלה עצמם), וזה גם תקף לגבי התוכנה השנייה - זה נשמע כמו התנגשות (יש 2 והתוכנה לא יודעת מה לעשות). אז קודם תבדוק אם אתה יכול לאתר את המידע הקודם שלך ולהיפטר מהתיקיה שלא עובדת... אם אני עדיין אהיה ערה נמשיך משם.. אם לא נמשיך במייל : ugia6@012.net.il

שוב תודה על התגובה המהירה אז...

מן הסתם אני מעדיף "להפטר" מהתיקייה החדשה כי בישנה נמצאים כל הדברים שצברתי וקשה קצת לסנן השאלה איך אפשר בעזרת התיקיה החדשה לאתר למה הוינדוס הקודם לא עולה ולהעביר לו ממנה את מה שתוקע אותו? משהו כנראה בתיקיית WINDOWS32 תודה עוגיה....

לא כ"כ

כדי לעשות תיקון אתה צריך להפעיל את המערכת הישנה (אם אפשר) להוריד לחלוטין את החדשה ולעשות תיקון... אבל יש לי רעיון קצת יותר טוב בשבילך... יש לך צורב?

והתגובות המהירות זה פשוט כי אני פה... בד"כ בשעות יותר מוקדמות הצוות מיכה פה ועדי השנייה גם אז מקבלים תשובה מהר

לא כ"כ

כדי לעשות תיקון אתה צריך להפעיל את המערכת הישנה (אם אפשר) להוריד לחלוטין את החדשה ולעשות תיקון... אבל יש לי רעיון קצת יותר טוב בשבילך... יש לך צורב?

כן. יש לי צורב!

איך זה יעזור?

יש לי שאלה פשוט......מה עשית בדיוק?? עשית תיקון למערכת ההפעלה??

אז ככה....

לא הצלחתי לבצע תיקון דרך הCD של ווינדוס! הווינדווס לא עלה לי ועשה בעיות בשום צורה גם לא SAFE התקנתי אותו שוב אבל בתיקיה אחרת לWINDOWS שנקראת WINDOWS1 כי במהלך ההתקנה הוא איים שימחוק כל מה שקיים בווינדוס כעת יש לי 2 תיקיות וינדווס וכשמפעיל מחשב הוא נותן אפשרות לבחור מבין 2 הראשונה עובדת והשנייה לא איך אני מעביר דברים בלי להרוס ומונע את הכפילות כדי שאעבוד רק עם הגרסה המקורית? ואיך אגרום לתוכנות שלא עובדות פתאום מתוך ה PROGRAMS FILES תודה רבה רבה

לפי דעתי רק התקנה מחדש של התוכניות יכולה לעזור....

מה שקורה אתה בוחר לעלות עם מערכת ההפעלה החדשה (הטובה) ומערכת ההפעלה מבחינתה מכירה רק את התקיייה החדשה בה היא הותקנה. תחשוב על זה בצורה כזאת שכל תיקייה היא מערכת הפעלה בפני עצמה. כמו שניתן להתקין על מחשב אחד יותר ממערכת הפעלה אחת אצלך זה דבר דומה. לכן אין קשר בין שתי התיקיות כי המערכת הטובה לא מכירה את התיקייה השנייה וכל ההפניות לרג'יסטרי של כל אחת מהתיקיות שונות. אני מציע לך לעשות גיבוי לכל הדיסק הקשיח (עקרונית זה לא כל כך משנה) אבל תצטרך להתקין מחדש את כל התוכנות. הדבר היחידי שתוכל לעשות זה להעתיק את קבצי ההתקנה של התוכנות מהתיקיה הישנה ולהתקין מחדש לספרייה החדשה ולאחר מכן פשוט למחוק את התיקייה הישנה. עצה שלי (כי אני לא רואה דרך טובה יותר) תעתיק או תצרוב לדיסק את כל קבצי ההתקנה של התוכנות שאתה צריך לדיסק. תפרמט את הדיסק הקשיח (כי ממילא אתה צריך להתקין הכל מחדש) ותתקין על נקי את מערכת ההפעלה מחדש מבלי שיהיו כמה תיקיות ואז פשוט מהדיסק שבו צרבת את קבתי ההתקנה של התוכנות תתקין אותן מחדש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר