צריך עזרה בהצלת תיקיה שהמידע שבה נהפך לבלתי קריא ...

העברתי תיקיה שלמה למיקום אחר , המידע שבתיקיה עדיין קיים , אבל אי אפשר להעתיק אותו או לפתוח אותו . לתיקיה אפשר עדיין להכנס אבל הקבצים נותנים שגיאה של : ACCESS IS DENIED אודה למי שיוכל לעזור לי .

אם תוכל לדייק ולומר מהיכן לאן העברת זה יעזור

באותו כונן (C) מספריית המסמכים שלי לתת ספריה חדשה שיצרתי בתוך המסמכים שלי .

c:\my doc\scans זה המקור . יצרתי c:\my doc\scans\notebooks ואליה העברתי את כל הקבצים של SCANS

נשמע מוזר!!!1

האם העברת את התיקייה כולה או רק את הקבצים מתוך התיקייה SCANS?? איזה מערכת הפעלה ??? איזה קבצים יש בפנים? ניסית להפוך את הפעולה שעשית (זאת אומרת להעביר חזרה)??

ACCESS DENIED

ניסית להכנס בתור ADMINISTRATOR ?

נשמע מוזר!!!1

האם העברת את התיקייה כולה או רק את הקבצים מתוך התיקייה SCANS?? איזה מערכת הפעלה ??? איזה קבצים יש בפנים? ניסית להפוך את הפעולה שעשית (זאת אומרת להעביר חזרה)??

תשובה...

אני יכול לנחש שאתה משתמש באחת המערכות המבוססות על NTFS כגון WIN2000\XP הפתרון לבעייתך הוא כזה : כנס בהרשאת administrator ותן קליק ימני על התיקייה בכרטסת security בחר ב ADD והכנס את שם המשתמש שלך מהרשימה לסיום תן הרשאות מלאות לעצמך, ז"א סמן את full access במידה וזה לא עובד כנס ל advanced ותעשה ownership למשתמש שלך במידה ואתה משתמש ב XP ולא מוצא את הרשאות ה security כנס ל folder options ובטל את הסימון מ use simple file sharing וחזור על הפעולות הללו זה אמור לעבוד!!! בהצלחה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר