יש תוכנה שמאתחלת דיסקים שנצרב עליהם משהו???

האם יש איזה תוכנה שמאתחלת דיסקים שנצרב עליהם משהו? זאת אומרת, שצרבתי למשל קובץ אחד על דיסק. האם הדיסק הלך? אי אפשר לצרוב עליו שוב? תודה!

תשובה

כל תוכנת צריבה נותנת אפשרות לצרוב קבצים על דיסק ולאחר מכן (אם נישאר מקום על הדיסק) גם להוסיף קבצים וכל זאת כמובן אם לא בחרת באופציית הסגירה של הדיסק בתחילת הצריבה בעת ההגדרות. אתה יכול לצרוב קובץ ולעשות רק סגור SESSION ולא לסגור את הדיסק ואז תוכל בפעם הבאה להוסיף עוד קבצים ע"י צריבה. לגבי קבצי מוזיקה זה קצת שונה כי אם תעשה סגירה רק ל SESSION ולא לדיסק לא תוכל להשתמש בדיסק לשמיעה במערכות רגילות אלא רק במחשב לכן דיסק שתרצה להשתמש בו לשמיעה במערכת ביתית או ברכב תדאג למלות אותו ולסגור.

תודה רבה אבל...

אתה יכול בבקשה להסביר לי איך אני עושה את זה בתוכנת הצריבה NERO????

אני כרגע בעבודה כשהגיע הביתה יש לי שם NERO ואחזור אלייך (אלא אם מישהו יקדים אותי)

תודה רבה רבה!!!!

אתה עוזר לי מאוד! חייב לך...

תגובה

אז ככה... אם אתה משתמש בnero, בחלון הראשון שנפתח לך , בלשונית multisession, תבחר continue multisession disk. באפשרות זאת אתה יכול להמשיך לצרוב על דיסק שכבר צרבת עליו בעבר. בלשונית burn , אתה יכול לבחור "לסגור" את הדיסק ע"י סימון האופציה finalize. ddady, מצטער על ההתערבות" הברוטאלית. הערות יתקבלו בברכה.

הלכתי לאן שאמרת אבל צריך לבחור בעוד כמה אפשרויות...

נכנסתי כמו שאמרת לי ללשונית ה MULTISESSION ועשיתי CONTINUE MULTISESSION DISK, אך למטה כרגע יש לי OPTIONS ששמה יש כמה אפשרויות... אז באיזה אפשריות אני אמור לבחור? אתה יכול להגיד לי מה כל אפשרות אומרת? כי חבל לי לבזבז כמה דיסקים ריקים בשביל לגלות....? מה אני עושה שאני רוצה לצרוב דיסק חדש ולהמשיך לצרוב עליו בעתיד? פשוט לבחור START MULTISESSION DISK???? ותודה מאוד על ההתערבות הברוטאלית... מעריץ את שניכם!

כנס....

לגבי האופציות - הן נותנות לך אפשרות להחליף קובץ קודם שכבר נצרב בקובץ מעודכן יותר (יש קריטריונים של שינוי בתאריך, גודל וכו'). מאידך אתה יכול רק להוסיף קבצים בלי לעדכן קבצים קודמים ע"י סימון של add new files..... מקוה שעזרתי.

IDUDE אתה מוזמן להתערב מתי שתחפוץ אנחנו כאן לעזור ולא לריב על הודעות :-) ובנוסף לתשובתך

כמו שאמר ידידי יש לך ב MULTISESSION בחירה של START MULTISESSION DISK שיהיה מסומן (כמו בתמונה מס'2 שצירפתי). בנוסף בלשונית BURN יש לך אופצייה של FINLAIZE CD ששם אתה מסמן אם אתה רוצה לסגור את ה CD ולאחר מכן לא יהיה אפשר להמשיך לצרוב עליו (תמונה מס'3). אבל עוד דבר שאתה יכול להשתמש בו (אם זה עובד אצלך) כשאני פותח את ה NERO הוא מעלה לי אשף ששואל אותך CONTINUE WITH AN EXISTING CD ושם אתה כבר יכול לבחור אם אתה ממשיך לצרוב על דיסק שיש עליו חומר ולא סגרת אותו (תמונה מס'1) לצערי אפשר להוסיף רק שני קבצים אז אני אשלח את התמונה מס 1 בהודעה נוספת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר