מבקש עזרה ויעוץ !!

יש לי כרטיס מסך די חלש שלא מתפקד טוב תחת יישומים גראפיים מסובכים, שלא לדבר על משחקים (במיוחד 3D). הייתי מחליף את כרטיס המסך לבדו (כי המעבד במחשב עצמו די חזק וגם הזכרון מספיק לי), אלא שהכרטיס מסך הוא On Board (מובנה על לוח האם). אם תוכלו לייעץ לי איזה אפשרויות עומדות בפני לשיפור כרטיס המסך (בכדי שאוכל לשחק במשחקים יותר "חזקים") אודה לכם מאוד !!

הרבה תלוי בלוח של המחשב

ישנה אפשרות לנתק את הכרטיס ON BOARD ולהכניס כרטיס באחד מה-תושבות הפנויות!לעשות הדכנה חדשה לכרטיס החדש

איך אני בודק אם אכן יש לי אפשרות לנתק את הכרטיס הOn Board ?? כמו כן...

כמו כן... הבנתי שקיימת אפשרות להוסיף מאיץ גראפי בנוסף לכרטיס הקיים ולא במקומו. יש לך אולי איזה שהן המלצות ?

GeForce4 are very cheap now days

And they beat in performance just about any other card out there, you can check on Tom's Hardware Regarding your mainboard, if you have the Manual, it will say what you're options are there, you should check if it even has an additional AGP slot

תודה על התשובה - בדקתי ואכן יש לי AGP slot, האם משמעות הדבר....

יש לי AGP slot בנוסף לכרטיס המסך שהוא On Board. האם אני יכול להסיק מזה שאני יכול פשוט להתקין בAGP slot כל כרטיס מסך שאני רוצה, מבלי שהוא "יתנגש" בכרטיס הOn Board ??

!Basicly Yes

Technicly it depends on the mainboard, some boards, as soon as you put the External AGP card, the onboard gets disabled automaticly, on some other boards, you gotta use a jumper to disable it, and of course the third option, you can use both at the same time, which is why I said read the manual
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר