איך שופכים חומר ממחשב ישן לחדש

קניתי מחשב חדש ואני רוצה להעביר את החומר מהדיסק שבמחשב הישן לחדש. איך עושים את זה בלי להסתבך ובלי לשלם לטכנאי?

הדרך הכי פשוטה

היא להעביר את הדיסק מהישן לחדש ופשוט להעתיק (או להשאיר אותו בחדש וזהו) אבל אם אתה לא יודע איך לעשות את זה אז כדאי שתזהר... עוד דרכים הם עם כבל כלשהו (טורי מקבילי) או אם יש למחשבים כרטיס רשת אז אם כבל מוצלב זו הדרך הכי פשוטה

זה לא כל כך מסובך ......

אתה יכול לחבר בין המחשב הישן לחדש באמצעות כבל רשת או שאתה יכול לעשות את הדבר הבא ....... תוציא את הארדיסק מהמחשב הישן תוציא את החשמל והכבל השני מהCD שבמחשב החדש שלך תחבר את הארדיסק בימקומו כאשר הכבל האדום של החשמל קרוב לכבל האדום של הכבל הרחב תפתח מחדש את המחשב תלחץ Del תלחץ על "זיהוי אוטומתי של ההארדיסק" הוא אמור לזהות לך 2 (בהנחה שמיקודם היה לך רק אחד ) אחרי זה את פותח את המחשב מחדש ואחרי שיעלה הווינדוס תפתח את המחשב שלי ותראה שמה עוד כונן אם אתה לא מבין הרבה במחשבים אני מציע שתיתן לתכנאי לעשות לך את זה (זה עבודה של 10 דקות מקסימום) אז הוא לא עמור לקחת לך יותר מ 50 שח אם אתה גר בחיפה (כמוני) אני מוכן לבוא ולעזור :-)

חחחחח :)

את הדבר הכי חשוב לא אמרת :) לכבות את המחשב לפני! :) היי גם אני מחיפה!

או, פשוט להשתמש ב-Zinstall.

זו תוכנה שעושה הכל בקלי קלות, כולל להעביר את כל התוכנות והרשיונות שמותקנים על המחשב הישן.

www.zinstall.com/products

שלום

דיסק קשיח חיצוני USB בעלות של 300 ש"ח אמור לתת לך אופציית גיבוי מושלמת(טרנסנד או WD)

1.קנה

2."העתק הדבק" מהכונן הישן לקשיח חיצוני(גיבוי קבצים לעתיד במידה והמחשב החדש יקרוס)

3.חבר כונן חיצוני למחשב החדש והעבר את הקבצים ע"י העתק הדבק שוב.

טכנאי יעשה זאת טוב יותר ויוציא לך את כל המידע בשלמותו.

עלות של עבודה כזו תלוייה בכמות הגיגות ומינמום 250 ש"ח.

כל טוב ובהצלחה

שלום

דיסק קשיח חיצוני USB בעלות של 300 ש"ח אמור לתת לך אופציית גיבוי מושלמת(טרנסנד או WD)

1.קנה

2."העתק הדבק" מהכונן הישן לקשיח חיצוני(גיבוי קבצים לעתיד במידה והמחשב החדש יקרוס)

3.חבר כונן חיצוני למחשב החדש והעבר את הקבצים ע"י העתק הדבק שוב.

טכנאי יעשה זאת טוב יותר ויוציא לך את כל המידע בשלמותו.

עלות של עבודה כזו תלוייה בכמות הגיגות ומינמום 250 ש"ח.

כל טוב ובהצלחה

לא עדיף כבר לקנות את התוכנה Zinstall? ב-90 דולר ויש לך את הכל? או שאתה משיג אותה עם פריצה ורישיון...

בכל אופן אין כאן שום צורך בטכנאי כי כל מה שאתה צריך לעשות עם התוכנה זה לחבר בין שני מחשבים כבל רשת והיא כבר עושה את כל העבודה.

וגם תצא יותר בזול מכל העסק, גם אם אתה קומה את התוכנה.

שלום

העברת החומר הוא שלב אחד בגיבוי ,

עדיף לקנות ולגבות חומר בכונן חיצוני בכל מקרה

מה עושים אם הקשיח החדש נשרף?

כל טוב

הי,

הכי פשוט לקנות דיסק חיצוני להעתיק מידע מהדיסק הישן.

ואז מהדיסק החיצוני להחזיר את המידע בהעתקה למחשב החדש.

שים לב! השתמש אך ורק בהעתקה ולא בגזירה.

בהצלחה!

הדרך הטובה ביותר להעביר את המידע מהמחשב ללא עלות של טכנאי מחשבים:

1. חבר כונן קשיח חיצוני למחשב. (מומלץ נפח אחסון של 1 טרה עד 2 טרה).
2. העתק את כל הקבצים והתיקיות החשובים לך מהמחשב הישן לכונן הקשיח החיצוני.
3. נתק את הכונן החיצוני מהמחשב הישן והדבק את תוכן הקבצים במחשב החדש.

אם מכל סיבה שהיא תחליט לעשות גיבוי למחשב עם תוכנת גיבוי מקצועית,
כדאי להשתמש בתוכנת הגיבוי הזאת:
גיבוי למחשב - iBackup

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר