הצילו!!!!!!!!!!!!! אני צריך עזרה מכולם!!!!!!!!!!!!

אני לא יודע איך זה קרה אבל פתאום מ 9 ג'יגה פנויים נהיו לי רק 2 ג'יגה פנויים!! בדקתי את המאפיינים של הכונן והיה רשום לי שיש 10 ג'יגה בשימוש, כשבדקתי את כל התיקיות ביחד כולל הניסתרים היו לי רק 6 ג'יגה. איך מתקנים את זה ומה קרה??? ולא יכול להיות שזה הזחכרון שלקח את המקום כי כיביתי ופתחתי את המחשב 3 פעמים. אז בבקשה מכם ובעיקר מנועם, יניב וכל מישהו אחר, תעזרו לי...

תנסה לשחרר מקום עם Norton Cleen Sweep + תנסה לבדוק את סל המיחזור [ל"ת]

מקום פנוי

היות ואתה משתמש ב FAT32 יש בעיה בחישוב המקום הפנוי, ניתן לתקן זאת בצורה פשוטה, תפעיל את סורק הדיסק. אח"כ תפעיל את ניקוי הדיסק כדי למוק את כל הזבל...

עשיתי כבר ניקוי דיסק, אני אנסה עכשיו לעשות סריקה

הצילו!!!!!!!!!!!!! אני צריך עזרה מכולם!!!!!!!!!!!!

אני לא יודע איך זה קרה אבל פתאום מ 9 ג'יגה פנויים נהיו לי רק 2 ג'יגה פנויים!! בדקתי את המאפיינים של הכונן והיה רשום לי שיש 10 ג'יגה בשימוש, כשבדקתי את כל התיקיות ביחד כולל הניסתרים היו לי רק 6 ג'יגה. איך מתקנים את זה ומה קרה??? ולא יכול להיות שזה הזחכרון שלקח את המקום כי כיביתי ופתחתי את המחשב 3 פעמים. אז בבקשה מכם ובעיקר מנועם, יניב וכל מישהו אחר, תעזרו לי...

תשובה

שמע מה תעשה תפעיל את התוכנה norton utilities וזה יסדר לך את הבעיה אם אין לך תוכנה זה תוריד אותה מהאתר הבא למטה למטה רשום try befor buy ואז מהרשימה תוריד את התוכנה וזה איפתור לך את הבעיה (הקובץ שוקל 24 מגה)

עשיתי כבר ניקוי דיסק, אני אנסה עכשיו לעשות סריקה

אולי השתנה לך גודל הזיכרון הוירטואלי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר