המחשב מסרב להעלות אתרים מסויימים באינטרנט

המחשב לי (או יותר נכון האקספלורר) מסרב להעלות אתרים מסויימים. אין כל קשר הגיוני ביניהם (אתר של בזק, EXCITE, ושל בנק מזרחי הוא לא מעלה אבל של וואלה, MSN ואחרים הוא כן). למישהו יש מושג מה יכול להיות מקור הבעיה? התקנתי מחדש את WINDOWS ואת האקספלורר ללא הועיל.

קשה להסביר אבל...

אני מכיר את הבעיה והיא קרתה לי מספר פעמים בעיקר עם האיי די אס אל שבהתחלה לא נכנס לא לדאונלואד נקודה כמו וכו' גם עם המודם הרגיל זה קרה וזה אני חושב קורה בגלל שיש זמן PING על כל שרת ואחרי כמה זמן שהאתר עוד לא עלה השרת מפסיק להעלות לך את הנתונים שלו בעייתי העניין, לי זה הסתדר בסופו של דבר, רק תמשיך לנסות עד שזה יעבוד והוא ישמר בהיסטורי של המחשב

איזה ווינדוס? איזה אקספלורר?

למה היה עליך להתקין הכל מחדש ? יכולת גם לקנות מחשב חדש...

עקרונית הסיבה עלולה להיות בכלל לא במחשב, אלא בשרת של הספק - זמנית אינו מסוגל "לתרגם" כתובת URL למספרי IP של האתר. תקלה כזו עוברת תוך כמה זמן, והכל חוזר למקומו בשלום (רצוי להודיע על כך לאנשי התמיכה...). בדוק אמיתות הכתובות ב"מועדפים", יתכן והן לא נשמרו נכון.

לפעמים זו בעיה של הספק שלך

נסה להתקשר לספק לברר אם ישנה בעיה ידועה במספר שאליו אתה מחייג, והוא יתן לך מספר אחר. אם אתה מכיר את המספרים האחרים של הספק שלך, נסה אחד מהם. בהצלחה.

לא נראה לי שזה הספק

א. הווינדוס זה XP פרופסיונל. ב. האקספלורר - 6 ג. יש לנו בבית רשת של מחשבים (3) שכולם מחוברים עם ADSL ורק אצלי במחשב האתרים האלה לא עולים. יכול להיות עדיין שזה הספק?!?!?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר