יש לי בעיה ב outlook express

שלום אני מתחברת לאינטרנט, פותחת את ה outlook express וזה עדין מחובר, אבל ברגע שאני רוצה לבדוק אם קיבלתי א מייל או לשלוח אי מייל האינטרנט מתנתק אוטומטית. למה?

טיזה גרסת אאוטלוק?

נסי את הפתרון הזה

לכי לתפריט tools->options תבחרי בסימניה connection תבטלי את האופציה של hang up after sending and recieving אם הבנתי את הבעיה היטב אז כל פעם אחרי שאת מורידה מייל או שולחת זה מתנתק אז זה אמור לפתור את הבעיה כנראה שאצלך מסומן שם hang up after sending and recieving תורידי את הוי משם וזה יסתדר..... בהצלחה

tammy17 תנסי את הדרך הזאת כפי שמופיע במצורף שאני שולח.

ובכן, לדעתי ישצורך להכנס לכלים כשאת באוטלוק אקספרס ואחר כך אפשרויות, שם בלשונית התקשרויות תסמני V כפי שמופיע אצלי ( בתמונה שצרפתי). במידה וזה לא יעזור נחפש סיבה אחרת.

טיזה גרסת אאוטלוק?

גרסה 5

,תמי...

שתי הנחות: 1) אלו שניסו לעזור לך בהודעות מעליי לא הצליחו 2) מוגדרים לך שני חשבונות דואר. אם שתי ההנחות הנ"ל נכונות אז תעשי ככה: תפתחי את האוטלוק tools options connection ושם תדאגי שלא יהייה אף סימון V תעדכני אותי

Kachel היקר/ה. מאיפה הביטחון שהשניים למעלה לא הצליחו? תשובתך בדיוק זהה. לילה טוב.

....

כי היא ענתה לי על השאלה ששאלתי אותה אחרי שאתם פירסמתם את תגובתכם. משמע, היא לא הצליחה למרות מה שעניתם... ומה שאני אמרתי זה ממש לא מה שאתם אמרתם..

,תמי...

שתי הנחות: 1) אלו שניסו לעזור לך בהודעות מעליי לא הצליחו 2) מוגדרים לך שני חשבונות דואר. אם שתי ההנחות הנ"ל נכונות אז תעשי ככה: תפתחי את האוטלוק tools options connection ושם תדאגי שלא יהייה אף סימון V תעדכני אותי

טובים השניים מן האחד.........

סליחה, אבל למה להתווכח? הפתרון שלך הוא בדיוק אותו הפתרון, כלים> אפשרויות> לשונית התקשרויות, ולבטל את הV באופציה " נתק אחרי שליחה וקבלה" זה בדיוק הפתרון. אני ממליץ שנשאל את תמי אם זה הצליח או לא. כל טוב ולילה טוב.

אני גם מציע שנשאל את תמי...

וחוץ מזה אני אמרתי לבטל את שני ה-V בכול מקרה, תמי אם את רואה את ההודעה, נא להגיב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר