יש לי בעיה במחשב,בבקשה,זה דחוף,תעזרו לי

יש לי בעיה בסי די רום כשאני מכניס דיסק כלשהו הכונן מנסה לקלוט את הדיסק והוא לא מצליח אחרי שלוש ניסיונות הכונן נפתח עם הדיסק ניסיתי את זה בהרבה דיסקים ויש פעמים שהכונן קולט,אבל זה פעם במלא ניסיונות אני לא יודע אם אני צריך ניקוי לכונן או משהו כזה כי אני לא מבין בכוננים בבקשה מי שמבין שיגיד לי מה צריך לעשות ואיך אני עושה את זה תודה

ניראה כמו בעייה בעינית...

סי-די-רום הוא כמו קומפקט דיסק, יש לו עינית שסורקת את הדיסק... אם הדיסקים לא נקלטים ואי אפשר לקרוא אותם אז זו בעייה בעינית, אם זה פעם ב... קורה את הדיסק אז יכול להיות שניקוי יעזור, אם לא... סי-די-רום חדש עולה 200 שח... אם זה עזר לך או אם מצאת פיתרון אחר, בבקשה תכתוב פה, אני רוצה לדעת...

ב 20 שקל תוכל לקנות דיסק ניקוי בכל חנות למכשירי כתיבה או לצרכי מחשב

אבל בן כמה הכונן וכמה מהירות הכונן ? אם זה מעל ל 3 שנים ומתחת ל32 חבל לך על הזמן הגיע הזמן להחליף...

ניראה כמו בעייה בעינית...

סי-די-רום הוא כמו קומפקט דיסק, יש לו עינית שסורקת את הדיסק... אם הדיסקים לא נקלטים ואי אפשר לקרוא אותם אז זו בעייה בעינית, אם זה פעם ב... קורה את הדיסק אז יכול להיות שניקוי יעזור, אם לא... סי-די-רום חדש עולה 200 שח... אם זה עזר לך או אם מצאת פיתרון אחר, בבקשה תכתוב פה, אני רוצה לדעת...

איך אני מנקה את הדיסק

אני לא מבין בדברים האלה איך אני מנקה את הדיסק?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר