בעייה באקספולרר

היי אני מתחבר לאינטרנט והכל טוב אבל כשאני פותח את האקספלורר הוא לא מראה לי שום אתר אני לא מצליח לגלוש לאתרים בקיצור האינטרנט לא עובד לי בכלל אבל החיבור כן מישהו יודע מה הבעייה

צריך עוד פרטים

אופיר יקר, כדי לדבג בעיה כזו יש צורך במספר פרטים נוספים: 1. כיצד אתה יודע שהחיבור באמת עובד? האם ניסית לגלוש דרך תוכנת דפדפן אחרת כגון נטסקייפ או אופרה, או שבדקת שתוכנות אינטרנט אחרות עובדות ואם כן אז אילו תוכנות? כי לא כולן משתמשות באותו הפרוטוקול לתקשורת ויותר מכך, העובדה שהמנורות של המודם בצד ליד השעון מהבהבות מדי פעם לא אומרת שהחיבור חי - צריך לבדוק את זה. 2. איזו מערכת הפעלה אתה מריץ, חלונות מה (95,98,ME,NT,2000...) או אולי משהו אחר? 3. איזו גירסת אקספלורר יש לך? 4. האם יש תוכנת אנטי וירוס? 5. האם אתה מקבל הודעות שגיאה כל שהן בתחתית הדפדפן או פשוט DONE? 6. האם שיחקת או מישהו שיחק באחת מהגדרות הדפדפן שנקראת CONTANT ADVISOR? 7. האם שיחקת או משיהו שיחק באחת מהגדרות הדפדפן שנקראת SECURITY? 8. האם התקנת תוכנה חדשה שקשורה בדרך כל שהיא להאצת הורדת קבצים? 9. האם ניסית להתקין תוכנת חיוג חדשה (DIAL UP ) או גירסה מתקדמת יותר שלה? והעיניינים יכולים להמשיך ולהסתבך עוד ועוד. המלצה חמה, תכין תשובות לכמה שיותר שאלות מבין אלו שמובאות כאן ותתקשר לתמיכה הטכנית של חברת האינטרנט שלך, תבקש לדבר עם מישהו בכיר (לכולן יש את התומכים הרגילים שלהן ואת הבכירים שלהן) ותנסה לעבוד איתו. עוד המלצה חמה היא שתכין את דיסק ההתקנה של מערכת החלונות שלך (בהנחה וזו המערכת שלך) בהשיג יד ייתכן שצריך יהיה להוציא משם כמה קבצים (או את קיבצי ההתקנה של מערכת החלונות שנקראים CAB FILES אם אין לך את הדיסק עצמו). הרבה בהצלחה שנאור
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר