דחוף דחוף!!!! איך מחזירים סמל שפה לשורת המשימות?

בקלות...

היי... מחכים ל 5 בבוקר שתבוא המשאית של התברואה ...ומבקשים יפה !!! ואם לא עוזר...מקווים שיהיה טוב...ואם גם זה לא ...אז !! לחצן ימני על העכבר , גוררים את סל המחזור לסרגל המשימות , משחררים הלחיצה מהעכבר , "צור קיצור דרך דרך כאן " ו...זהו !!! ב ה צ ל ח ה

נחמד להסתלבט אבל מבקשת תשובה יותר רצינית בבקשה

אוליזו שאלה מטופשת אבל לי כרגע זה מפריע מאוד ולכן אשמח אם יש מישהו שיכול לענות לי תשובה קצרה וענינית על מנת שאוכל לקבל שוב את סמל השפה לסרגל המשימות (כניראה שיחקו לי במחשב)

טוב כבר מאוחר.

Start Settings Control Panel Keyboard Language Enable indicator on taskbar

תודה , אבל בדיוק כרגע הגעתי לפתרון הזה בכוחות עצמי. חבל...

שיש כאלה שתופסים טרמפ על שאלה של אחר. אני חושבת שלכל בעיה צריך להתיחס יפה גם אם היא פשוטה וגם אם היא נשאלת בשעה מאוחרת. אם בסוף הצחוק היתה גם התשובה לבעיה, הייתי גם אני מחייכת ומודה על התשובה.אבל אחרי כל הצחוק לא לתת שום תשובה??? בשביל מה להשקיע? חבל.......

מי שיחק במחשב?

בקלות...

היי... מחכים ל 5 בבוקר שתבוא המשאית של התברואה ...ומבקשים יפה !!! ואם לא עוזר...מקווים שיהיה טוב...ואם גם זה לא ...אז !! לחצן ימני על העכבר , גוררים את סל המחזור לסרגל המשימות , משחררים הלחיצה מהעכבר , "צור קיצור דרך דרך כאן " ו...זהו !!! ב ה צ ל ח ה

ה ת נ צ ל ו ת !!!!!!!

הייי מ ת נ צ ל !!! הכוונה לא הייתה להסתלבט כלל !!! " משום מה חשבתי ששאלת איך מוסיפים את סל המחזור לסרגל המשימות ולכן התלוצצתי וענית גם !! לשאלתך , התחל הגדרות לוח בקרה לוח מקשים שפה , ולסמן וי בחלונית " הצג מכוון שפה בלוח המשימות . ושוב סליחה !!! מקווה שהפעם עזרתי ביי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר