שתי בעיות נורא נורא מעצבנות

שלום ! א. המחשב מסרב בכל תוקף לקרוא קבצי mpg. פתחתי את הקבצים בכל התוכנות האפשריות אך הוא נותן הודעת error שאומרת שהפורמט לא חוקי או לא ניתן לקריאה. האם יש אפשרות להמיר קבצי וידאו כמו שעושים עם mp3 ? האם זה פיתרון בכלל ? ב. אני משתמש ב KAZAA להורדת קבצים. בתיקייה זו נמצאים חמישה קבצים כולם בעלי אותו שם ואינני מעוניין בהם אבל כל פעם שאני ניגש לאחד מהם - מחיקה, שינוי שם וכו' - יוצאת הודעת שגיאה והחלון של התיקייה נסגר בעוד שיש קבצים נוספים בתיקקיה שאין בעייה לגשת אליהם. האם זה קשור ל-kazaa או שזו תופעה ידועה ב-windows 98 ? האם יש פתרון לבעייה מעבר להסרת התוכנה והתקנתה מחדש ? תודה

פתרונות אפשריים...

1. בבעיית הMPG שלך מעולם לא נתקלתי, בכללית, כל תוכנה אשר יודעת להפעיל סרטים אמורה לקרוא קבצי MPG ובינהם אף מדיה פלייר של ווינדוס. יכול להיות שהתוכנה לא מעודכנת אבל יכול להיות שקבצי הMPG שלך פשוט הרוסים, או שלא קובצו טוב. אני מצרף לך לינק לתוכנה מעולה בשם ThrottleBox אשר "קוראת" את כל סוגי הקבצים ואף קבצים פגומים. בנוסף, הורד גם את מקודד ה-DIVX למקרה ויש לך (או כדי שלא יהיו לך) בעיות עם קבצי AVI. 2. בנוגע לקבצי הקאזה, הפיתרון שלי מבוסס על ניחוש משום שאיני עובד עם התוכנה. לרוב, כאשר קבצים שאתה מנסה למחוק אינם נמחקים הסיבה יכולה להיות בכך שהתוכנה עדיין פועלת, משמע הקבצים עדיין פועלים. אינך יכול למחוק קבצים אשר פועלים בו-זמנית ולכן, בדוק שתוכנת הקאזה שלך סגורה לפני שאתה מוחק את הקבצים הנ"ל. אם התוכנה סגורה ועדיין אינך מצליח למחוק, יכול להיות שקבצים אלו אמורים להיות שם ולא להימחק. יעזור מאוד אם תתן את שמותיהם. [Ocp!]

תנסה לשנות הקובץ ל mpeg

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר