על תקנו בפלונטר- מנסיון אישי (סוף טוב , הכל טוב- אבל לא אצלהם...)

עדכון אחרון: כזכור, לאחר שפלונטר סירבו לעמוד בהתחייבות שלהם להצעת מחיר על סך 4119 ש"ח והציעו לי לרכוש את אותם פריטים עבור 4692 ש"ח (הפקעה פרועה של כמעט 600 ש"ח! וכל זה עוד לפני דמי משלוח...) החלטתי להחרים אותם ולקנות מחנות אחרת. גם פנדה מחשבים וגם זיגזג נתנו לי הצעות בתחום המחיר של ההצעה הראשונה של פלונטר ("מצטערים, טעות במחיר"), בנוסף לכך, שתי החנויות מצטיינות ביחס מקצועי ואדיב. לבסוף הזמנתי מזיגזג. תמורת 4153 ש"ח קיבלתי (תוך שלושה ימים) את כל הפריטים מההזמנה המקורית ובנוסף: מעבד 850 במקום 800 ומאוורר מסידרה יקרה יותר (Volcano במקום ChromeOrb), כל זה בשביל 568 ש"ח פחות מפלונטר. שלא תחשבו שאלה שתי האופציות היחידות, גם טי.בי.סי ואחרים היו זולים משמעותית מ-4692 השקלים שפלונטר החצופים דרשו ממני. בקיצור, על תהיו פרייארים! אני, בכל מקרה, לא מתכוון להיות. אורן -------------------------------------------------------------------------------- נ.ב ההודעה המקורית למי ששכח: "1. הם לא אמינים- ההתחייבויות שלהם לא שוות את הנייר שהן מודפסות עליו. 2. הם מפקיעים מחירים ללא בושה- הזחיחות שלהם כחנות ידועה גורמת להם לנקוב בכל מחיר שהם רוצים ויש מי שישלם. לעתים הפערים מול חנויות מחשבים אחרות ברשת ממש קיצוניים. והנה הסיפור: ביום ב' ה-2.4.01 קיבלתי מהם הצעת מחיר ל-5 פריטים על סך של 960$. מתוך המסמך: "תוקף ההצעה לפי ערכים דולריים הינו שבוע". שלושה ימים אח"כ החלטתי לבצע את ההזמנה. להפתעתי, באתר לא היה זכר להצעת המחיר, זאת למרות שקיבלתי מספר רשמי (3069017571965183). מה ההסבר של טלי מפלונטר? "הצעות המחיר שלנו נשמרות ל-24 שעות, לאחר מכן הן נמחקות מהשרת". לא ברור בשביל מה להבטיח שתוקפן של ההצעות הוא שבוע אם הם אפילו לא טורחים לשמור שום רישום עליהן. מה שבטוח הוא שמדובר בחוסר אמינות מוחלט. ההצעה שלהם היתה שאזמין מחדש. בסדר, אם זה מה שצריך. ניגשתי לאתר, חזרתי על ההזמנה והנה הפתעה חדשה: המחיר של ההזמנה קפץ פלאים. המחיר של מסך ה-LG עלה פתאום ב-110$. לאחר שיחה איתם הוסכם שאשלח את ההצעה המקורית והמחיר ישונה בהתאם. כך עשיתי ונחשו מה? הם בכל זאת לא מסכימים לעמוד בהתחייבותם, בטענה המופרכת (ראו בהמשך) שהיתה טעות במחיר שהוצע באתר שלהם. אז כך: מה נראה לכם כטעות: מחיר זול ב-35$ מחנות אחרת (טי.בי.סי) או מחיר יקר יותר ב-75$? כנראה שהצעות תחרותיות נתפסות אצל פלונטר כטעות שיש מיד לתקנה ע"י הפקעת המחיר ביותר מ-500 ש"ח! דרך אגב, גם דגם אחר של LG עולה שם בדיוק 75$ יותר ממחיר השוק. כלקוח שקנה אצלהם מספר פעמים בעבר ציפיתי שהם יעמדו בהתחייבות שלהם. טעיתי. 35$ כנראה חשובים להם יותר ממוניטין טוב או מלקוח מרוצה, בטח כשמדובר בהזמנה "קטנטונת" של 4200 ש"ח... לסיכום: חוסר אמינות, מחירים מופקעים ויחס מזלזל בלקוח- אני בפלונטר לא קונה יותר ומוטב גם לכם להתרחק משם! יש מספיק חנויות אחרות שיתאמצו בשבילכם, יקפידו על מחירים הוגנים ויעמדו בהתחייבויות."
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט