איך מתפטרים מזה?

התקנתי תוכה עבור סורק MUSTEK והיא מחייבת התקנה של 3 דברים: DRIVER של הסורק, תוכנת עיבוד תמונה I PHOTO PLUS ותוכנת OCR בשם TEXTBRIDGE. התקליטור מודיע שחובה להתקין את כל 3 המרכיבים. אבל .... ההתקנה נתקעת כאשר ה- TEXTBRIDGE "מתעקש" לבצע רישום התוכנה בחברה בארה"ב והדבר כמובן אינו ניתן לעקיפה. אז עשיתי UNINSTALL לכל המרכיבים, ובכל זאת, בכל עליה של ה EXEL אני מקבל הודעה FILE MENU NOT FOUND. INSTANT ACCESS NOT INSTALLED. בסגירת ה EXCELL הורא מודיע FILE MENU NOT FOUND. INSTANT ACCESS NOT REMOVED. INSTANT ACCESS זה קכיב של ה TEXTBRIDGE OCR שנועד לאפשר לתוגנות ה- OFFICE לגשת ישירות ל- OCR. אבל ה- OCR הוסר! איך מתפטרים מן ההודעה המרגיזה? הסתרתי והתקנתי חזרה את ה OFFICE אך זה לא עזר. הצעות לפתרון?

אני לא בטוח אבל תנסה!

אני מציע שתסיר את התקנת הסורק!! בכלל!! עד הפריט המיסכן האחרון!! לך לאתר של MUSTEK, תוריד רק, אבל רק את הדרייברים ותתקין רק אותם... אל תיעזר בדיסק כלל! ה I PHOTO הוא תוכנה לעריכת תמונות, יש לי אותה - קיבלתי עם המצלמה, הדרייברים יעבדו עם כל תוכנה אחרת... תנסה תוכנה כמו PHOTO DLX PHOTOSHOP כל אלה... תנסה לעשות ACQUIRE משמה... תעדכן אותי

TEXTBRIDGE

שלום. תחפש ספרית XLSTART שם יש קובץ שהתוכנה שותלת. תנסה להעביר את הקובץ למיקום אחר ולבדוק אם זה פותר את הבעיה. אגב, הסיבה לבעיה היא שהתוכנה מנסה להוסיף אופציה לתפריט FILE אבל לא מצליחה כי התפריטים שלך ב EXCEL הם בעברית והתפריט נקרא "קובץ". גם תבדוק בהתחל - הפעלה שאין הפנייה לקובץ של TEXTBRIDGE . יזהר come.to/yizhar

הבעיה נותרה בעינה. להלן עוד פרטים

1. רצ"ב רשימת הקבצים שבהם מופיע הטקסט INSTANT ACCESS. ניסיתי לשנות את השם של TBRUN97 אבל זה לא עזר. TBRUN97 in Program Files USER DAT, ShellconCache, User.rsc, כולם בספריית WINDOWS 2. נכנסתי לאתר של MUSTEK והורדתי את ה DRIVER. אחרי שניסיתי להריץ התוכנה ביקשה ממני שאכניס לכונן את דיסקט מס' 2 ואז לא ידעתי מה לעשות. אני ממתין לתשובת החברה, אבל אולי לכם יש פתרונים. 3. נ.ב. חן חן על התגובה המהירה והמלומדת. בהזדמנות זו אולי אפשר לקבל הפניה על אתר שמסביר מה הפירוש של הסיומות השונות של קבצי חלונות (RSC, DAT וכד')

תנסה את התוכנה הזו

RegCleaner (לא של מייקרוסופט) היא תוכנה שמנקה את ה-Registry של המחשב מתוכנות שלא הותקנו כראוי, תוכנות שלא הורדו כראוי ובכלל מתוכנות לא פעילות שסתם מעיקות על המחשב. יש סיכוי טוב שהיא תצליח לתקן לך את הבעיה. כדי לנקות את ה-Registry עם התוכנה, לך ל-Tools> Registry cleanup > Do them all [Ocp!]
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר