שאלה לאיתן או לכל מי שמבין בצורבים...

יש ברשותי צורב Teac 8X24 כבר חצי שנה בערך ועד עכשיו הכל היה בסדר. פתאום בצריבה במהירות 8, הדיסקים נדפקים. כאשר אני צורב במהירות 6, הצריבה בסדר. לאחרונה השתמשתי בצורב בתור קורא, כי הסי-די שלי היה מקולקל. אח שלי טוען שזו הבעיה. האם זה נכון ? האם שימוש בצורב בתור קורא עלול לפגוע בקרן הצריבה ? [Ocp!]

האם הדיסקים שאתה צורב עליהם מתאימים למהירות X8?

קח בחשבון שעל כל דיסק רשום בדיוק באיזה מהירות ניתן לצרוב עליו...

הדיסקים נתמכים במהירות 8

שאלה לאיתן או לכל מי שמבין בצורבים...

יש ברשותי צורב Teac 8X24 כבר חצי שנה בערך ועד עכשיו הכל היה בסדר. פתאום בצריבה במהירות 8, הדיסקים נדפקים. כאשר אני צורב במהירות 6, הצריבה בסדר. לאחרונה השתמשתי בצורב בתור קורא, כי הסי-די שלי היה מקולקל. אח שלי טוען שזו הבעיה. האם זה נכון ? האם שימוש בצורב בתור קורא עלול לפגוע בקרן הצריבה ? [Ocp!]

הייתי מהמר בעניין הזה דווקא על אח שלך..

גם דיסקים בעיקרון מיועדים למהירויות נמוכות יותר, תומכים יפה מאוד מהירויות כמו 8X (עם ה-16X אגב תהיה לך בעיה). ה"עין" של הצורב היא מאוד רגישה וזאת, בין השאר, מכיוון שהיא צריכה להיות יותר מדוייקת ויותר "חדה" מעין של סי די רום רגיל. יש ברשת הרבה פורומים המיועדים לנושא צריבות והמגמה הבולטת בהם היא - לא להשתמש בצורב כקורא הדיסקים העיקרי. תשתמש בו רק להעתקת קבצי קול לדיסק הקשיח (צורב עושה את זה הרבה יותר טוב מסי די רום רגיל) וכמובן לצריבה עצמה.

זה באמת מה שעשיתי...

השימוש היחיד בצורב שעשיתי הוא הפיכת קבצי קול לקבצי MP3. פירסמתי באמת בלוח אחר שמתמחה בצריבות ואמרו לי שאח שלי טועה והשימוש בלייזר הצורב כלייזר לקריאה אינו פוגם ביכולתו של הצורב. [Ocp!]

הדיסקים נתמכים במהירות 8

תתפלא! יש חנויות שעדיין מוכרים TDK שהמקסימום זה 6

מישהו אמר שאני משתמש ב-TDK ?

על הדיסקים עצמם כתוב שהם נתמכים במהירות עד 12, ועד היום צרבתי עליהם בהצלחה במהירות 8.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר