מחפש לקנות מחשב נייד

שלום מחפש מחשב נייד לעבודה למשל שאוכל לפתוח כמה תוכנות במקביל אני לא צריך משהו חזק שיוכל גם להכיל משחקים כבדים וכו' רק לעבודה
התקציב הוא 1500
מישהו מכיר

קניתי כמה מחשבים לעסק שלי דגם - X540BA-GO371 של אסוס- מחשב פצצה (לי הוא לא מתאים כי הוא גדול מידי "15.6) כבר הותקן על המחשבים ווינדוס 10 ואופיס, המחשב הוא של אסוס עם ארדיסק SSD מעבד שלA6  AMD (ברמה של i3) וG4 זכרון ראם, כמובן שיש אחריות לשנה מהיצרן, אגב המחשב בא עם תיק, לי עלה הכול 1400 ₪ (יכול להציג קבלה) אני מוכר את זה ב-1350 ₪ אם אתה מעוניין או מישהו אחר בפורום מעוניין, שלחו לי את המספר שלכם באישי או למייל avodamehabayit@gmail.com ואני יחזור אליכם

שלום רב,

אני ממליץ לקחת מעבד I5 לפחות ומוטב SSD 256 לפחות זיכרון 8 גיגה לפחות. בשאר אתה יכול לשחק במידה ואין תוכנות של גיימרים ו/או עריכה גרפית או תוכנות כבדות אחרות. (משקל מחשב, כרטיס מסך, סוג מסך, חברה) אתה יכול לשחק בזה וזה ישנה לך את המחיר מחברה לחברה. אני כותב פה על הלונג ראן, כלומר לטווח הרחוק של שנה + כדי שהמחשב לא יתקל בצוארי בקבוק ואז יתחיל להיות לך צרות עדיף לשים עוד כמה מאות שקלים כדי להיות רגוע ובטוח שהמחשב יתפקד ולא יהיה קופסת פלסטיק בארון.

בברכה,

ברק

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים